Medyum Behçet Hangi İşlemler Konusunda Uzmandır?

Karanlık ilimler olarak bilinen büyü ve büyücülük tarih boyunca değişik biçimlerde şekillenerek günümüze kadar gelmiştir. Medyumlar özellikle temsil ettikleri yer bakımından ve yaptıkları iş bakımından çok özel kişilerdir. Bu yazımızda sizler için bazı büyü çeşitleri ve dualardan bahsedeceğiz. Bilinmeyene yolculuğumuzda bizlere Medyum Behçet Hoca ışık tutacak ve aklımızdaki soru işaretlerini kaldıracak. Merak ettiğiniz cevaplar yazının […]

 Medyum Behçet Hangi İşlemler Konusunda Uzmandır?

26.05.2021 - 1:30

Güncelleme : 27.05.2021 - 13:34

Karanlık ilimler olarak bilinen büyü ve büyücülük tarih boyunca değişik biçimlerde şekillenerek günümüze kadar gelmiştir. Medyumlar özellikle temsil ettikleri yer bakımından ve yaptıkları iş bakımından çok özel kişilerdir. Bu yazımızda sizler için bazı büyü çeşitleri ve dualardan bahsedeceğiz. Bilinmeyene yolculuğumuzda bizlere Medyum Behçet Hoca ışık tutacak ve aklımızdaki soru işaretlerini kaldıracak. Merak ettiğiniz cevaplar yazının detaylarında…

Büyü tarihin derinliklerinden çıkıp bu güne kadar ulaşan ve aynı zamanda değişip gelişerek uyum sağlayan bir ilimdir. Hem ülkemizde hem de dünyanın diğer bir çok yerinde büyü konusunda çalışmalar yapan medyumlar vardır. Biz de coğrafyamızda en çok yapılan büyü ve dualar hakkında bilgi almak için Medyum Behçet Hoca ile bir araya gelerek onun tecrübe birikimlerinden faydalandık. Özellikle büyü çok büyük tecrübe ve ilmi açıdan yüksek mertebeler isteyen bir konu olması nedeniyle de ince eleyip sık dokunmuş cevaplar aldığımıza emin olabilirsiniz. Sözü fazla uzatmadan sizlerin en çok merak ettiği ve gerek internet ortamında arattığı gerekse de eş, dost ve akraba aracılı ile araştırdığı büyüler kısmına gelelim.

Kırmızı Biber Büyüsü Nedir?

Kırmızı biber büyüsü çok eski zamanlardan beri yapılan bir büyü olmakla birlikte yapımında özel bir kırmızı biber kullanıldığı için bu isimle anılagelmektedir. Medyum Behçet Hoca bu büyünün iki farklı amaca hizmet edebileceğini özellikle belirtmektedir. Özellikle ayırma işlemlerinde kullanılan kırmızı biber büyüsü aynı zamanda bağlama işlemlerinde de kullanılan bir büyüdür. Kara büyü yöntemleri ile yapıldığında istenilen kişi büyü yaptıran kimseye tutkulu bir aşkla bağlanırken mevcuttaki sevgilinden bir anda ayrılır. Aynı zamanda kırmızı biber büyüsü ile dilediğiniz kimseler şartları sağladıkları sürece ayrılabilirler. Bu ifadelerden de anlaşıldığı gibi altını tekrar çizerek söylenmelidir ki kırmızı biber büyüleri iki yönlüdür. Ancak bu büyü bir tek biber kullanılarak yapılmamaktadır. Yalnızca bir biber ile büyü yapılacağına inanmak da son derece abesle iştigal etmektedir. Medyumlar kırmızı biber büyüsü yapımında son derece dikkatli davranmaktadırlar. Aksi halde bir yanlış hareket her şeyin sarpa sarmasına sebep olabilmektedir. Büyü net bir ifade ile işinin ehli olan gerçek medyumlar tarafından yapılmalıdır. Medyumların yaptığı kırmızı biber büyüsü yapıldığında etkileri gözle görülür şekilde kendini göstermekte ve büyü yapılan kadın ya da erkek büyü yaptıran kişiye kör kütük bağlanmaktadır.

Kaşık Büyüsü Nedir?

Kaşık büyüsü coğrafyamızda belki de en çok yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Zira Anadolu’dan Çin’e kadar tüm bu topraklarda kadim büyü varlığını sürdürmüştür. Kaşık büyüsü konusunda da Medyum Behçet ile yaptığımız görüş alışverişlerinde bu büyünün hem bağlama hem de ayırma büyüsü olarak kullanıldığını öğrenmiş bulunmaktayız. Misal olarak bir kişi kaşık büyüsü ile bir başkasını kendine bağlamak istediğinde medyuma gider. Medyum onun için özel bir takım bakımlar yapar. Daha sonrasında bu büyü için hazırlanacak olan kaşıkların üzerine istenilen büyü işlenir. Bu kaşık da sağlam olduğu sürece bir sıkıntı yaşanmaz. Etkili kaşık büyüsü ile bağlama işlemleri için kaşıkların iç içe bakarak bağlanmaları ve okunması gereken duaların okunmaları gerekmektedir. Bu büyü yapımında bir kısım tütsüler ve özel yazılar yazılması şarttır. Medyumlar bu konudaki tecrübeleri ile ön plana çıkarak başarılı işlemlere imza atmaktadırlar. Kaşık büyüsü ile ayırma işleminde ise kaşıklar sırt sırta bağlanarak gerekli tılsımlar yapılır ve okunması gerekenler hem o akşam hem de saha sonra okunmalıdır. Kaşık büyüsü ile ayırma işlemi sonucunda kişiler birbirlerinden buz gibi soğurlar ve herkes kendi yolunda ilerleme kararı alır. Bu sayede de büyü amacına ulaşmaktadır.

Bağlama Duası Nedir?

Bağlama duası bir çok farklı amaç için yapılan ve içinde yaratıcının rızası istenen dualar arasında yer alır. Özellikle de evli ve nişanlı çiftleri birbirine bağlamak için bu duaya sıklıkla başvurulduğu görülmektedir. Bağlama duası ile bir kişinin dili bağlanabilir, kimisinin mesanesi bağlanır ama asıl amaç ise sevdiğin kişiyi kendine bağlamaktır. Medyum Behçet Hoca özellikle bağlama duası konusunda danışanlarının bir çok sorununu çözerek onlara fayda sağlamıştır. Bağlama duasında kesinlikle kötü arzu ve düşüncelere yer yoktur. Aksi halde bu duadan bir fayda sağlamak mümkün olmayacaktır. Güzel yapılan bağlama duası genel olarak incelendiğinde tüm dinlerde varlığı görülen dualar arasında yer almaktadır. Bu özel dua gerçek bir medyum tarafından kişiye özel bir şekilde hazırlanarak o kişinin okuması gereken saatte oca H belirlenen tekrar sayısınca okuması sağlanır. Bu sayede de araya giren soğukluklar kalkarak aşk yeniden filizlenir ve eskisinden daha mutlu ve huzurlu bir ilişki ortaya çıkar. İnsanlar büyü ve duayı asla karıştırmamalıdırlar. Dualar manevi güçlerden faydalanılarak yapılmalı ve kalpte zerre kadar şüphe tohumu olmamalıdır. Bu sebeple inanarak yapılan bu dua kesinlikle sonuç verecektir.

Medyum Behçet Hoca yıllardan beri danışanlarına bu konuda bir çok hizmet vermiş ve ilişkilerini korumalarında onlara yardımcı olmuştur. Bir diğer yandan da büyü denilen karanlık ilimlerde insanların çözemediği sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmaları için yol göstermektedir. Bu yazımızda sizlere büyünün ve duanın gücü hakkında değerli hocamızdan öğrendiklerimizi aktararak aklınızdaki soruların az da olsa ortadan kalkmasına vesile olamaya çalıştık. Sizler de dilediğiniz zaman kendisi ile iletişime geçerek sıkıntılarınızın çözümü konusunda danışabilirsiniz.