Medikal Ürünler İçin Labortekstil.com.tr

Medikal tekstil ürünleri konusunda dünya standartlarında üretim yapan, www.labortekstil.com.tr uzun yılların deneyimine sahip olmasıyla öne çıkıyor. Firma, üretimdeki kalitesini satış alanındaki yeniliklerle geliştirmiştir. Müşteriler, Labor Medikal tekstil ürünleri için firmanın sitesine girip bakabiliyor ve kolaylıkla satın alabiliyorlar. Medikal ürün denince akla gelen ne varsa, firmadan tedarik edilebiliyor. Ücretsiz kargo ve peşin fiyatına 3 taksit avantajından […]

 Medikal Ürünler İçin Labortekstil.com.tr

21.10.2019 - 13:55

Güncelleme : 21.10.2019 - 13:55

Medikal tekstil ürünleri konusunda dünya standartlarında üretim yapan, www.labortekstil.com.tr uzun yılların deneyimine sahip olmasıyla öne çıkıyor. Firma, üretimdeki kalitesini satış alanındaki yeniliklerle geliştirmiştir.

Müşteriler, Labor Medikal tekstil ürünleri için firmanın sitesine girip bakabiliyor ve kolaylıkla satın alabiliyorlar. Medikal ürün denince akla gelen ne varsa, firmadan tedarik edilebiliyor. Ücretsiz kargo ve peşin fiyatına 3 taksit avantajından yararlanmak isteyen pek çok kişi firmayı tercih ediyor.

Sabo Terlik Çeşitleri

Hastanelerde yoğun olarak tercih edilen sabo terlikler, hem kadınlar hem de erkekler için üretilmektedir. Ayrıca, sabo terlikler farklı renk ve desenlere sahiptir. Kaymayı engelleyen, terletmeyen sabo terlik fiyatları; değişkenlik gösterişyor. Sitede, tahta sabo terlikler ve Q Clogs modelleri de yer alıyor.

Hemşire Forması

1970 yılından beri faaliyet gösteren firma, hemşire forması nereden alınır sorusuna da cevap oluyor.

  • Baş Hemşire Takımı
  • Hemşire Forması Kiraz Desenli Takım
  • Kısa Kollu Hemşire Forması
  • Tesettür Hemşire Formaları
  • Hamile Hemşire Forması

Firma, tüm bu hemşire formalarını, site üzerinden müşterilerine sunuyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın