Max Pro M2 ortaya çıktı!

Çentikli bir ekrana ev sahipliği yapan ZenFone Max Pro M2‘nin tasarımı, amiral gemisi ZenFone 5Z ile oldukça benzerlik gösteriyor. Sızdırılan görüntüye dikkatli baktığımızda cihazın stok Android sürümü ile çalıştığını görüyoruz. Android 8.1 Oreo ile çalışan cihaz 6 GB RAM‘e sahip. Büyük ihtimal ile cihazın düşük RAM kapasitesine sahip bir versiyonu olacak. Ekran tarafında ise 6 […]

 Max Pro M2 ortaya çıktı!

19.11.2018 - 19:50

Güncelleme : 19.11.2018 - 19:50

Çentikli bir ekrana ev sahipliği yapan ZenFone Max Pro M2‘nin tasarımı, amiral gemisi ZenFone 5Z ile oldukça benzerlik gösteriyor. Sızdırılan görüntüye dikkatli baktığımızda cihazın stok Android sürümü ile çalıştığını görüyoruz.

Android 8.1 Oreo ile çalışan cihaz 6 GB RAM‘e sahip. Büyük ihtimal ile cihazın düşük RAM kapasitesine sahip bir versiyonu olacak. Ekran tarafında ise 6 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlük sunan bir panelin kullanılması bekleniyor.

Qualcomm’un Snapdragon 660 işlemcisinden güç alacak olan telefonun, 64 GB ve 128 GB depolama alanı sunması bekleniyor. Bunların yanı sıra bu akıllı telefonun en dikkat çekici yönlerinden birisi, üçlü arka kamera olabilir.

Ön ttarafında ise 13 Megapiksel çözünürlüğünde bir kamera barındıran ZenFone Max Pro M2, Xiaomi’nin Redmi Note 6 Pro modeline doğrudan rakip olacak.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın