Mavi Yolculuk

Mavi yolculuk her insanın mutlaka yapması gereken etkinliklerden biridir. Çünkü cennet koylarda, turkuaz denizlerde huzurlu bir tatil herkesin hakkıdır. Sevdiklerinizle birlikte planlayacağınız bir mavi yolculuk için gerekli olan tekneyi en uygun şartlarla www.gocekonline.com sitesinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Güney Egenin incilerinde bir mavi yolculuk için siteyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Kiralık motoryatlar, guletler, yelkenliler, katamaranlar, lüks […]

 Mavi Yolculuk

14.04.2019 - 17:41

Güncelleme : 14.04.2019 - 17:41


Mavi yolculuk her insanın mutlaka yapması gereken etkinliklerden biridir. Çünkü cennet koylarda, turkuaz denizlerde huzurlu bir tatil herkesin hakkıdır. Sevdiklerinizle birlikte planlayacağınız bir mavi yolculuk için gerekli olan tekneyi en uygun şartlarla www.gocekonline.com sitesinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Güney Egenin incilerinde bir mavi yolculuk için siteyi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Kiralık motoryatlar, guletler, yelkenliler, katamaranlar, lüks yatlar bulabileceğiniz site keyifli ve güvenli yolculuk için garanti vermektedir. Sitenin destinasyonları Göcek, Fethiye, Bodrum, Marmaris ve Kaş’tır.

Vazgeçilmez Bodrum

Güney Egenin incilerinden Bodrum tekne kiralama ve harika bir mavi yolculuk için vazgeçilmez yerlerdendir. Su üzerinde harika zaman geçireceğiniz koylar için Bodrum tekne kiralama fiyatları en uygun koşullar ile sitede hizmetinize sunulmaktadır. İster Bodrum kiralık tekne fiyatları hakkında bilgi almak için isterseniz sormak istediğiniz diğer sorular için tekne temsilcisi ile irtibat kurabilirsiniz.

Tekne Kiralama Şartları

Gulet, motoryat, trawler yatlar, yelkenli, katamaran, lüks yatlar gibi seçenekleri bulunan kiralık araçların teknik özellikleri, fiyatları, mürettebatları hakkında bilgi alarak yapılan seçimden sonra tatil yapılacak tarihler belirlenmeli ve kiralama işlemi için opsiyon alınmalıdır. Tekne için yapılacak alışveriş ve gerekli formaliteler için evrak işlemleri firma tarafından yapılıp gezinin ilk günü mutlaka bir firma temsilcisi yanınızda bulunmaktadır. Böylece sizlerin sadece keyifli bir tatil yaparak, muhteşem koyların ve denizlerin tadını çıkartması sağlanmaktadır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın