Matpleksi Hakkında

Firma, şahin cam olarak 1991 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Gelişen teknolojiyi kendine entegre ederek 2018 yılından itibaren Mat pleksi olarak hizmet vermeye devam etmiştir. Reklam ve tanıtım alanında geliştirilen projeler ile Türkiye’nin her yerine servis ve gönderimler tüm hızıyla devam etmektedir. Büyük ya da küçük işletme ayrımı yapmaksızın ürettiği her üründe titizlikle çalışmaktadır. Şimdiye kadar […]

 Matpleksi Hakkında

28.11.2021 - 20:08

Güncelleme : 28.11.2021 - 20:08

Firma, şahin cam olarak 1991 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Gelişen teknolojiyi kendine entegre ederek 2018 yılından itibaren Mat pleksi olarak hizmet vermeye devam etmiştir. Reklam ve tanıtım alanında geliştirilen projeler ile Türkiye’nin her yerine servis ve gönderimler tüm hızıyla devam etmektedir. Büyük ya da küçük işletme ayrımı yapmaksızın ürettiği her üründe titizlikle çalışmaktadır. Şimdiye kadar müşteri dönüşleri oldukça güzeldir. Firma içerisinde şirketler için yapılan her tasarım müşteri beğenisine sunularak daha sonrasında üretim aşamasına geçilmektedir.

Matpleksi

Pleksi; aynı zamanda plastik cam olarakta tanımlanmaktadır. Oldukça kolay işlemeye sahip saydam yarı saydam bir özelliğe sahiptir. Dayanıklı aynı zamanda da hafif özelliği ile çokça tercih edilmektedir. Matpleksi, pleksiglas sektörünün öncüsü olarak hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda firmanın https://www.matpleksi.com adı altında bir internet sitesi bulunmaktadır.

Led sistemleri, fanus ve kozmetik standları, pleksi vakum, pleksi masa ve diğer mobilya çeşitleri, pleksi dekoratif ürünleri, yat ve tekne camları pleksinin kullanıldığı alanlar olarak müşterilere sunulmaktadır. Matpleksi, üretilen ürünlerin çeşitliliğine bir sınır koymamaktadır. Müşterilerin istek ve ihtiyaçları dikkate alınarak her geçen gün ürün çeşitliliği arttırılmaktadır. Pleksi cam benzeri ışık geçirgenliğine sahip, dayanıklı, hava koşullarına karşı oldukça dirençli, hafif ve güvenli olması nedeniyle bu sektörlerde fazlasıyla tercih edilmektedir. Şeffaf ve yarı şeffaf üretilen pleksi, camla benzerlikleri olmasına rağmen cama göre daha dayanıklı bir malzeme olmuştur.