Mate 30 Pro iddiası

Huawei yakın zamanda yeni Mate ailesini karşımıza çıkarmaya hazırlanıyor. Şimdilik tüm ihtimaller eylül ayını işaret ederken, Mate 30 ailesi ile ilgili sızıntılar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak, afişi sızdırılan Huawei Mate 30 Pro modelinin şimdilerde bir videoda ortaya çıktığı söyleniyor. Huawei Mate 30 afişi internete düştü Huawei Mate 30 afişi internete düştü Huawei […]

 Mate 30 Pro iddiası

28.08.2019 - 18:37

Güncelleme : 28.08.2019 - 18:37

Huawei yakın zamanda yeni Mate ailesini karşımıza çıkarmaya hazırlanıyor. Şimdilik tüm ihtimaller eylül ayını işaret ederken, Mate 30 ailesi ile ilgili sızıntılar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak, afişi sızdırılan Huawei Mate 30 Pro modelinin şimdilerde bir videoda ortaya çıktığı söyleniyor.

Huawei Mate 30 afişi internete düştü Huawei Mate 30 afişi internete düştü
Huawei Mate 30 özellikleri hakkında detaylar her geçen gün çoğalıyor.

Videodaki telefon Mate 30 Pro mu?
YouTube’da yayınlanan bir video, kullanıcıların kafasını karıştırdı. Videoya baktığımızda Huawei ve Liece detayları dikkat çekiyor. Kamera tasarımının Mate 20 serisine benzediği telefonda daha fazla kamera ve daha uzun tasarlanmış bir kamera kümesi dikkat çekiyor. Ayrıca, ortadaki sensörün alt ve üstte yer alan dört sensöre göre daha küçük olması da öne çıkıyor.

Cihazın önünde kavisli bir ekran var. Ancak, bu bir test telefonu olabileceği için başka bir detay yok.

Videoda görüntülenen telefonun yeni Mate 30 serisi modeli ya da önümüzdeki yıl çıkacak P40 modeli olabileceği söyleniyor. Fakat konuyla ilgili net bir bilgi yok.

Daha önce çıkan bilgilere baktığımızda, Mate 30 Pro modelinin amiral gemisi Huawei modellerinin aksine dairesel bir kamera tasarımıyla geleceği biliniyor. Ancak bu da bir sızıntı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın