Markanızı Kolay Yoldan Güven Altına Alın!

Sektörde varlığınızı sürdürmek ve daha da tanınır hale gelerek müşteri kapasitenizi artırmak için, tescilli bir ad ve logoya sahip olmalısınız. Adınız ve logonuz sizi insanlar tarafından tanınır kılacak ve akıllarda kalıcı hale getirecekti. Bu yüzden iyi bir marka adı ve logosu bulmalısınız. Fakat bulmak yeterli olmayacaktır. Bulduğunuz adı tescil altına almalı ve korumalısınız. Aksi taktirde […]

 Markanızı Kolay Yoldan Güven Altına Alın!

16.07.2019 - 20:22

Güncelleme : 16.07.2019 - 20:22

Sektörde varlığınızı sürdürmek ve daha da tanınır hale gelerek müşteri kapasitenizi artırmak için, tescilli bir ad ve logoya sahip olmalısınız. Adınız ve logonuz sizi insanlar tarafından tanınır kılacak ve akıllarda kalıcı hale getirecekti. Bu yüzden iyi bir marka adı ve logosu bulmalısınız. Fakat bulmak yeterli olmayacaktır. Bulduğunuz adı tescil altına almalı ve korumalısınız. Aksi taktirde diğer kişiler tarafından kullanılabilir ve markanız kötü olarak anılabilir. En doğru ve özgün marka tescil sorgulama ve tpe sorgulama işlemlerini, markatescilisorgulama.com.tr üzerinden yapabilirsiniz.

Uzman Kadrosu ile Hızlı Hizmet

Uzman kadrosu ile yıllardır sektörde hizmet veren ve bir çok firma için isim hakkı sorgulama hizmeti sunan firma, hızlı ve güvenilir şekilde çalışmaktadır. Firmanın İnternet sitesine giderek hızlı bir şekilde başvurabilir ve aynı gün içerisinde yanıt alabilirsiniz.

10 Yıllık Marka Tescili

Markanızı en doğru ve güvenilir şekilde markatescilisorgulama.com.tr ile tescil altına alabilirsiniz. Site üzerinden yapacağınız tescil işlemleri, ad hakkını 10 yıl boyunca size sağlaycak vve 10 yıl boyunca koruma altında tutacaktır. Bu sayede markanıza ait bir ad ve logoya sahip olabilir ve daha çok kişi tarafından, iyi bir şekilde tanınır olabilirsiniz.

Patent veya Marka Sorgulama İçin Ne Gerekiyor?

Markanızın veya şirketinizin tescilli hale gelmesi için yapılacak sorgularda, site sizden var ise marka logonuzu ve site üzerinde doldurulacak başvuru formunu talep etmektedir. Eksiksiz ve doğru şekilde formu doldurduktan sonra, aynı gün içerisinde dönüş alırsınız.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın