Magazin Haberlerinde Son Dakika Gelişmelerini Burada Okuyun!

İnternet ile beraber haberleri okumak, haberleri takip etmek çok daha rahatlaştı. İnternet sayesinde günümüz koşulları içinde dilediğiniz gibi haberlere göz atmak isterseniz, son dakika haberler  konusunda detaylara bakmak isterseniz tüm gelişmelere ulaşabilirsiniz. Artık internet, gazeteciliği kendi içerisinde sanal haberciliğe ekleyerek bu sayede son dakika haberlerini çok daha hızlı ve güvenilir şekilde ulaşılmasını sağlıyor. İstediğiniz haberleri okuma ve […]

 Magazin Haberlerinde Son Dakika Gelişmelerini Burada Okuyun!

16.07.2020 - 18:50

Güncelleme : 16.07.2020 - 18:50

İnternet ile beraber haberleri okumak, haberleri takip etmek çok daha rahatlaştı. İnternet sayesinde günümüz koşulları içinde dilediğiniz gibi haberlere göz atmak isterseniz, son dakika haberler  konusunda detaylara bakmak isterseniz tüm gelişmelere ulaşabilirsiniz. Artık internet, gazeteciliği kendi içerisinde sanal haberciliğe ekleyerek bu sayede son dakika haberlerini çok daha hızlı ve güvenilir şekilde ulaşılmasını sağlıyor. İstediğiniz haberleri okuma ve dilediğiniz, merak ettiğiniz köşelere bakarak bilgi sahibi olma konusunda internetten haberciliğin birçok yönüne ait faydayı da Adam nedio beraber görebilirsiniz.

Yaz aylarının gelmesiyle beraber merak edilen konulardan biri de yazın yazlık yerlere kaçan ünlüler oluyor… Bununla beraber evli ve mutlu olan tatili seven ünlüler bu yaz nereye gidiyor? Bunun haberlerine istediğiniz her zaman magazin köşesinden ulaşabilirsiniz. magazin haberleriyle beraber merak ettiğiniz ünlülerin hangi şehirlerde tatil yaptıklarından tutun da nerelere giderek dinlenmek istediklerini, hangi ünlülerin ayrılmalarıyla ilgili önemli haber ve gelişmeler olduğunu okuyabilirsiniz…

Cem Yılmaz, Serenay’dan Ayrılıyor mu?

Son zamanlarda dikkat çeken çift, Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya ilişkisi oldu. Haftalarca konuşulduğu gibi gizlenmesine yönelik en iyi şekilde saklanmaya çalıştıkları ilişkilerine yönelik en son Yunanistan’da ele verdikleri biliniyordu. Bununla beraber magazin dünyası çalkalandı ve itiraf etmeleriyle beraber uzun süre konuşuldu.

Cem Yılmaz’ın en son sevgilisi olan Serenay Sarıkaya ile olan ilişkisi bitti mi? Ayrıldılar mı yoksa devam ediyor mu konuşmalarına ise son dönemlerde herhangi bir açıklama gelmedi. Konuyla ilgili olarak sessiz kalan çift, ortaya çıkan dedikoduların da doğruluğunu sağlamış oluyor. Bu konuda sessiz kalsalar da genel olarak doğrulamış olacaklardır. Yine de son dakika haberleri oluşması halinde direkt Adamnedio’da magazin köşesini inceleyerek çok şeyi okuyabilirsiniz.

Süper Lig’te Son Durum Ne?

Koronavirüs nedeniyle gündemin bir anda durmuş olmasıyla beraber futbol maçlarında da bir duraksama dönemi yaşandı. Haziran ayı ortasında ise liglere tekrardan kavuşulmasıyla beraber, 3 büyükler dahil olmak üzere tüm futbol takımlarının performansı, Süper Lig içinde merak edilmeye başlandı.

Süper Lig’in tekrardan başlamasıyla beraber maçlara kaldığı yerden devam eden lig, futbol takımlarının da fikstürlerini her hafta açıklamaktalar. 33 ve 34. Hafta bu hafta maçlar oynanırken, hangi takım kiminle oynuyor merak konusudur.

Bu hafta spor gündeminde en önemli maç Galatasaray ile Göztepe olurken, bir sonraki hafta maçında ise Beşiktaş, ev sahibi olarak Fenerbahçe’yi evinde konuk ediyor. Yoğun bir merakla bu maça olan ilginin yüksek olacağı gibi gerçek bir derbi maçı izleneceğini de biliyoruz.

Teknoloji gündeminde Apple’ın Eylül ayında tanıtımları olacağı yeni cihazlarına karşı ilginin ne seviyede olacağı merak edilirken, teknolojiye olan ilgi de her geçen gün büyüyor. Geçtiğimiz ay Xiaomi, Mi Band 5 serisi olarak akıllı bilekliğini piyasaya sundu. Temmuz ayı başlarında da Türkiye’ye gelen bu ürünün fiyatlarının ne olacağı merak konusu oldu.

Fiyat konusunda temmuz ayı ortasında fiyatları belli olan ürünün 409 TL civarında bir satış fiyatı olacağı açıklandı. Bununla beraber akıllı saat, akıllı bileklik vb. Birçok cihaz ile beraber aksesuarların da artık dijitalleşmesi ve teknolojiyle birleşmesi sayesinde çok daha verimli bir kullanım olması amaçlanıyor. Hal böyle olunca da sağlıklı bir şekilde telefon kullanımı kadar bağlantılı olacak bileklik ya da dijital saatler ile son teknoloji gelişmelerini de hızlıca takip edebileceksiniz. Birçok son dakika gündemini takip etmek için siz de Adam nedio ile beraber gündem kadar teknoloji gündeminin nabzını da tutun. Merak ettiğiniz ürünlere ait fiyatları öğrenebilir, teknolojik cihazların ne zaman çıkacağına dair bilgi de edinmiş olabilirsiniz.