M20 pil kapasitesi ile dudak uçuklatıyor!

Orta segmentin yeni gözdesi olarak gösterilen Samsung Galaxy M20 modelinin dudak uçuklatan batarya boyutu ortaya çıktı. Samsung’a yakın kaynaklarca aktarılan bilgilere göre, söz konusu telefonun 5000 mAh‘lik bir batarya ile karşımıza çıkacağı doğrulandı. Aktarılan bilgilerden de görebileceğimiz üzere, orta segmentin yeni gözdesi batarya bakımından Galaxy Note 9‘u da geride bırakacak. Oldukça iddialı bir pil kapasitesini […]

 M20 pil kapasitesi ile dudak uçuklatıyor!

19.12.2018 - 14:45

Güncelleme : 19.12.2018 - 14:45

Orta segmentin yeni gözdesi olarak gösterilen Samsung Galaxy M20 modelinin dudak uçuklatan batarya boyutu ortaya çıktı. Samsung’a yakın kaynaklarca aktarılan bilgilere göre, söz konusu telefonun 5000 mAh‘lik bir batarya ile karşımıza çıkacağı doğrulandı.

Aktarılan bilgilerden de görebileceğimiz üzere, orta segmentin yeni gözdesi batarya bakımından Galaxy Note 9‘u da geride bırakacak. Oldukça iddialı bir pil kapasitesini kullanıcılara sunacak olan Galaxy M20 ile birlikte Samsung orta segmente yeni bir hava katmak istiyor.

Geçtiğimiz günlerde de söz konusu M20’nin bazı önemli özellikleri sızdırılmıştı. Sızdırılan bilgiler doğrultusunda, Galaxy M20 modelinin 6.1 inç LCD IPS bir ekranın üzerine kurulacağı ön görülüyor. Bunun haricinde ise Exynos 7885 işlemci tarafından desteklenecek cihaz 3 GB RAMile 32 GB hafıza desteği ve 4 GB RAM ile 64 GB hafıza desteği alarak iki ayrı şekilde sunulması bekleniyor.

Samsung Galaxy M20 özellikleri,
Tasarımsal olarak sızdırılan görsellere göre, ön tarafta yağmur damlası şeklinde bir çentik ve arka tarafta ise çift kamera kurulumu dikkat çekiyor. Arka tasarım olarak genel Samsung tasarımlarından biraz çıkmış ve sanırım diğer Android cihazlardan esinlenilmiş gibi duruyor. Arka tarafta bir de parmak izi detayı bulunuyor çünkü ön tasarım çentikli ve çerçevesiz ekran tasarımına sahip. Kamera özellikleri ile alakalı henüz bilgi sızdırılmadı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın