LG Style 3 tanıtıldı! İşte özellikleri!

Akıllı telefon dünyasında tutunmaya çalışan şirketlerden biri olan LG, yeni orta segment modeli olan LG Style 3’ü resmi olarak tanıttı! Böylelikle söz konusu telefonun özellikleri ve fiyatı da bütünüyle belli oldu. Telefon benzerlerinden farklı olarak Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 845 işlemci ile donatıldı. Hatırlayacağınız üzere bu yonga seti, iki nesil öncesinin amiral gemi modellerinde kullanılmıştı […]

 LG Style 3 tanıtıldı! İşte özellikleri!

12.04.2020 - 13:07

Güncelleme : 12.04.2020 - 13:07

Akıllı telefon dünyasında tutunmaya çalışan şirketlerden biri olan LG, yeni orta segment modeli olan LG Style 3’ü resmi olarak tanıttı! Böylelikle söz konusu telefonun özellikleri ve fiyatı da bütünüyle belli oldu. Telefon benzerlerinden farklı olarak Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 845 işlemci ile donatıldı.

Hatırlayacağınız üzere bu yonga seti, iki nesil öncesinin amiral gemi modellerinde kullanılmıştı ve bir dönemin en popüler işlemcilerinden biriydi. Şu anda kulağa biraz daha eski gelse bile Snapdragon 845 hala çok güçlü ve birçok uygulamayı ve oyunu aynı anda çalıştırabilecek kadar iyi. Yani en zorlu oyunları bile bu yonga seti sayesinde açabilir ve oynatabilirsiniz.