LG Akıllı Telefon Pazarında Ben de Varım Diyor

Samsung ve Apple’ın hakimiyeti altında olan ve her çıkardıkları akıllı telefonun satış rekorları kırdığı pazarda Güney Kore’li elektronik firması LG yer almaya çalıştığını çıkardığı ürünlerle göstermeye çalışıyor. Kendisini sürekli geliştiren ve son zamanlarda G serisiyle iyi bir ivme yakalayan LG, G4 modeli ile de otoritelerden tam not aldı. G4 modelinden önce piyasaya sürdüğü LG G3 […]

 LG Akıllı Telefon Pazarında Ben de Varım Diyor

28.08.2015 - 17:15

Güncelleme : 28.08.2015 - 17:15

Samsung ve Apple’ın hakimiyeti altında olan ve her çıkardıkları akıllı telefonun satış rekorları kırdığı pazarda Güney Kore’li elektronik firması LG yer almaya çalıştığını çıkardığı ürünlerle göstermeye çalışıyor.

Kendisini sürekli geliştiren ve son zamanlarda G serisiyle iyi bir ivme yakalayan LG, G4 modeli ile de otoritelerden tam not aldı. G4 modelinden önce piyasaya sürdüğü LG G3 ile iyi bir satış rakamı yakalayan şirket, fiyatı ile de tüketicileri kendisine çekmeyi başarıyor.

2 Gb ram ve 4 çekirdek işlemcisi ile satışa sunulan LG G3’ün 16 ve 32 GB seçenekleri ile satışa sunulmuştu. Ayrıca 13 megapiksellik kamerası ile de son derece başarılı bir ürün olarak göze çarpan G3 ince tasarımı ile de oldukça tutulan bir model olmayı başardı.

Anlaşılan LG iyi bir başarı çizgisi yakaladığı G serisi ile akıllı telefon pazarında yeni ürünler çıkarmaya devam edecek.

G4 modeli çıktığı için fiyatında düşüş gerçekleşen LG G3 modelinin teknik anlamda inceleyecek olursak;

1440×2560 çözünürlük,
534 ppi,
True HD-IPS
149 gram
3G
Bluetooth 4.0
WiFi Direct
GPRS
NFC
Android 4.4.2 KitKat ya da 5.0(Lollipop)

özellikleri ile de göz dolduruyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın