Lenovo Z6 Pro en net haliyle

Daha önceden ortaya çıkan iddialar, Z6 Pro’nun çentiksiz bir ekrana ve açılır selfie kamerasına sahip olacağını belirtiyordu. Yayınlanan yeni video ile birlikte söz konusu söylentilere son verildi. Yayınlanan videoda Z6 Pro damla çentikli bir ekrana sahip. Ayrıca video, modelin ekran içinde parmak izi okuyucusuna sahip olduğunu da doğruluyor. Yaklaşık yarım dakikalık video, bize modelin tasarımı […]

 Lenovo Z6 Pro en net haliyle

22.04.2019 - 12:18

Güncelleme : 22.04.2019 - 12:18

Daha önceden ortaya çıkan iddialar, Z6 Pro’nun çentiksiz bir ekrana ve açılır selfie kamerasına sahip olacağını belirtiyordu. Yayınlanan yeni video ile birlikte söz konusu söylentilere son verildi. Yayınlanan videoda Z6 Pro damla çentikli bir ekrana sahip. Ayrıca video, modelin ekran içinde parmak izi okuyucusuna sahip olduğunu da doğruluyor. Yaklaşık yarım dakikalık video, bize modelin tasarımı ile ilgili pek çok detayı sunuyor.


Lenovo Z6 Pro özellikleri nasıl olacak?
Doğrulanmış bilgilere göre, telefon Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisi tarafından desteklenecek ve 12 GB RAM ile karşımıza çıkacak. Ayrıca cihazda 100 Megapiksel çözünürlük sunan dörtlü kamera sistemi de doğrulandı. Cihaz video tarafında da Hyper Vision özelliği ile kullanıcıların dikkatini çekecek gibi duruyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın