Led Ekran Faydalı mı? Led Ekran Pahalı mı? – Merak Edilenler

Led Ekran faydaları nedir? Led Ekran kullanımı sizi fayda sağlarmı? Biraz bunlardan bahsedelim. Gelecekte reklam sekötüründe en çok tercih edilen reklam tabelaları olması beklenmektedir. Günümüzde bir çok işletme bütçesi ve ekran maliyeti açısından tercihini Led Ekran dan yana yapamamaktadır. Gelecekteki 10 yılda ekran bütçeleri yarı yarıya düşmesi bekleniyor. Maliyet düştükçe tercih edilmeye başlayacaktır. Bundan 15 […]

 Led Ekran Faydalı mı? Led Ekran Pahalı mı? – Merak Edilenler

16.01.2020 - 12:56

Güncelleme : 16.01.2020 - 12:56

Led Ekran faydaları nedir? Led Ekran kullanımı sizi fayda sağlarmı? Biraz bunlardan bahsedelim. Gelecekte reklam sekötüründe en çok tercih edilen reklam tabelaları olması beklenmektedir. Günümüzde bir çok işletme bütçesi ve ekran maliyeti açısından tercihini Led Ekran dan yana yapamamaktadır. Gelecekteki 10 yılda ekran bütçeleri yarı yarıya düşmesi bekleniyor. Maliyet düştükçe tercih edilmeye başlayacaktır. Bundan 15 yıl önce bu ekranı alan firmaları ellerimizle sayabilicek kadar azdı. Şimdilerde %1000 bir artış oldu diyebiliriz. Peki Bu ekranlar neden bu kadar tercih ediliyor? İşletmenize yararı ve satışlara etkisi gerçekten oluyor mu gelin biraz bunlardan bahsedelim.

Led Ekran Neden Tercih Edilmelidir?

Ürünleri tanıtmanın en kolay yöntemlerinden biridir. İşletmenizin içerisinde olmadan ürünleriniz hakkında bilgileri kolaylıkla işletmenizin yakınından geçen birine iletebilirsiniz. Led Ekranı bir müşteri danışmanı olarak görmek gerekiyor. İnsanlarla iletişimini ve ürünlerin ilgi çekici hesaplı olması size daha fazla müşteri kazandıracaktır. 100 bin saat boyunca aralıksız çalışan bir müşteri danışmanı düşünün. Ürünlerinizi dışarıdaki insanlara tanıtım videoları ve ürün tanıtımlarıyla tanıtır. Buda satışlarınıza olan etkiyi arttır. Genel olarak düşünmek gerekirse işletmenizin bir cadde üzerinde olduğunu düşünelim.

Geçen arabalara ürün tanıtımını yapmanız normal şartlarda imkansız olabilir. Led Ekranda bu olay dahada kolaydır. Kullanımı basit olması en çok tercih edilme sebeplerindendir. Yapmanız gereken kaliteli ve ilgi çekici bir video hazırlamak veya hazırlatmak. Usb veya uzaktan bağlantı seçeneklerinden birini seçerek ekrana görüntü atabilirsiniz. Sonra yapmanız gereken sadece videonun müşterile ulaşmasıdır. Tabi her ekran projesinde %100 verim alınacak diye bir kural yoktur. Doğru yerde ve kaliteli bir video tanıtımıyla iyi işler çıkarılabilirken işletmenizin alanı ve görünürlüğü düşük bir yerde satışlara etkisi daha düşük olucaktır. Bunu unutmamak gerekiyor. Video ne kadar çok kişiye ulaşırsa satışlarınızdaki artış bir o kadar fazla olacaktır.

Led Ekran Yaptırmak Pahalımı?

Led Ekran her ebata uygun şekilde üretilmektedir. En küçük ekran fiyatı 400 tldir. Bu bütçe 1 milyon tl kadar çıkabilir. Bu Ekranın ebatlarına göre değişmektedir. Küçük ve verimli bir ekran ortlama maliyeti 1000 dolardır. Bu bazı işletmelere pahalı gelsede günümüzdeki teknoloji piyasasında normal olarak tabul edilen bir fiyattır. Bir kutu harf maliyeti bile daha yüksek diyebiliriz. Ebatları sizin istediğiniz ölçüye göre yapılır. Buda cebinize en uygun ebatı seçeceğiniz anlamına gelmektedir.