League of Legends, telefonlar

Riot Games yetkililerinden Michael Chow, üzerinde çok uzun süredir çalışılan projenin sonuna doğru gelindiğini açıkladı. Riot Games, gerçek League of Legends deneyimini farklı platformlarda da yaşatmak istiyor. Oyuncular, yıllardır Riot Games cephesinin bu konudaki sessizliği sebebiyle Mobile Legends: Bang Bang yapımında vakit geçirdiler. Moonton firması tarafından geliştirilen oyun, League of Legends’ın mobil platformda olmamasını iyi […]

 League of Legends, telefonlar

16.10.2019 - 15:39

Güncelleme : 16.10.2019 - 15:39

Riot Games yetkililerinden Michael Chow, üzerinde çok uzun süredir çalışılan projenin sonuna doğru gelindiğini açıkladı. Riot Games, gerçek League of Legends deneyimini farklı platformlarda da yaşatmak istiyor.

Oyuncular, yıllardır Riot Games cephesinin bu konudaki sessizliği sebebiyle Mobile Legends: Bang Bang yapımında vakit geçirdiler. Moonton firması tarafından geliştirilen oyun, League of Legends’ın mobil platformda olmamasını iyi bir şekilde kullandı.

League of Legends mobil
Resmi adı League of Legends: Wild Rift olan proje, konsolda ve telefonda oyun oynamayı sevenleri oldukça mutlu etti. Ayrıca oyuna yeni başlayanları da düşünen Riot Games, Wild Rift’te 15 – 20 dakikalık kısa maçların bulunacağını belirtti.

Peki bilgisayarda oynayan kişiler, mobil veya konsolda oynayan kişiler ile aynı oyunda mı olacak? Bu soruya olumsuz bir şekilde yanıt veren firma, iki tarafın birbirinden ayrı olacağını söyledi. Bu ayrılığa konsol sürümü de dahil.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın