Kurumsallaşma Sürecinde Ortak Akıl Yanınızda !

Ortak Akıl Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığı firması, iş dünyasını ortak akılda buluşturuyor. Şirketleri ''aile'' formatıyla ele alarak, şirket faaliyetlerine yönelik analiz ve ''check-up'' tekniği ile araştırmalar yapmaktadır.

 Kurumsallaşma Sürecinde Ortak Akıl Yanınızda !

21.12.2017 - 16:02

Güncelleme : 21.12.2017 - 16:02

Ortak Akıl Yönetim ve Kurumsallaşma Danışmanlığı firması, iş dünyasını ortak akılda buluşturuyor. Şirketleri ”aile” formatıyla ele alarak, şirket faaliyetlerine yönelik analiz ve ”check-up” tekniği ile araştırmalar yapmaktadır. Verdiği hizmetler arasında; yönetim danışmanlığı, kurumsallaşma danışmanlığı, aile anayasası hazırlama danışmanlığı, eğitim danışmanlığı, insan kaynakları danışmanlığı ve finans- muhasebe danışmanlığı hizmetleri bulunmaktadır. Oluşturduğu sağlam referanslar ile yüzlerce firmaya farklı konularda danışmanlık hizmeti sunmuş, iş dünyasının hemen her sektörüne imza atmıştır.

 

Referansları arasında Türk Hava Yolları, Albayrak, Türk Kızılay, Çevre ve Orman Bakanlığı, Adell, Kalyoncular, İstanbul’un çeşitli belediyeleri ve kendi alanının lideri firmalarla başarılı çalışmalar kaydetmiştir. Aile konseyi oluşturma ve düzenleme, aile şirketlerinde kurumsallaşma süreci, kurumsal sorunları ortadan kaldırma, hissedarlara yönelik sözleşmeler, devir programları ve çatışma yönetimi gibi konularda, aile şirketlerinin sorunlarını kurumsal bir dil ve program desteğiyle çözerek, şirketin yapılanmasına- güçlenmesine yardımcı olmaktadır.

 

Sektörün öncülerinden olan Ortak Akıl firması, çalışma prensibi olarak, resmi gereklilikler dahilinde şirket kurucu ve çalışanlarının, aile bireylerinin ortak şirketlerinde, doğru ve ortak dilde, ortak akılda buluşmasını sağlamaktadır. Sunduğu profesyonel yasal metotlar içerisinde; organizasyon yapılanması, iş tanımı ve yetkinlik modelleri ile ik danışmanlığı eğitim ve hizmetlerini sağlamaktadır. Aile şirketi bireylerinin, tüm hissedarların çalışma prensipleri incelenerek, şirket menfaati en üst düzeyde gözetilmek esaslı çalışılmaktadır.

 

Şirkette çalışan aile bireylerinden ziyade, profesyonel çalışanları üst düzey pozisyonlara yerleştirerek yönetim danışmanlığı ve aile meclisi danışmanlığı hizmetleri vermektedir. Aile anayasası, paylaşım oturumları, aile kurulu veya konseyi danışmanlığı, aile şirketi kurumsal yapılandırma ve proje başlangıç müfredatı, yönetim eğitimleri arasında bulunan hizmetlerdir.

 

Kurumsal şirketler ve aile şirketlerinin daima büyümesi, yenilenmesi ve sektörlerinde lider konuma gelmeleri için ortak akıl formülleriyle profesyonel danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın