Kurumsal İkramlar İçin Bardak ve Termos Ürünleri

Cafe restaurant işletmeleri, kurumsal firmalar oldukça değerli ikram ürünleri baskılı promosyon bardak ve termos ürünleri tercih etmektedir. Cam bardaklar, kupalar, karton bardaklar ve termoslar baskılı olarak değerli müşterileriniz için akılda kalıcılığı arttıran ürünlerdir. Promosyon Baskılı Bardak Ürünleri Promosyon bardaklar işletmenize gelen müşterilerinize sunum yaparken marka değerinizi oldukça arttıracak gruplardan biridir. Piyasada çokça bilinen kupa bardaklar […]

 Kurumsal İkramlar İçin Bardak ve Termos Ürünleri

21.10.2021 - 15:34

Güncelleme : 21.10.2021 - 15:34

Cafe restaurant işletmeleri, kurumsal firmalar oldukça değerli ikram ürünleri baskılı promosyon bardak ve termos ürünleri tercih etmektedir. Cam bardaklar, kupalar, karton bardaklar ve termoslar baskılı olarak değerli müşterileriniz için akılda kalıcılığı arttıran ürünlerdir.

Promosyon Baskılı Bardak Ürünleri

Promosyon bardaklar işletmenize gelen müşterilerinize sunum yaparken marka değerinizi oldukça arttıracak gruplardan biridir. Piyasada çokça bilinen kupa bardaklar her daim tercih edilir ancak cam grubu da sizin için oldukça önemlidir. Örneğin çay servisi sırasında kendi kurumsal logonuzu içeren çay bardağı, su ikram ederken logolu su bardağı, alkol veren işletmeler için işletmenize özel alkol bardakları yapılabilir. Özellikle cafe restaurant işletmelerinin mutlaka yaptırmasını tavsiye ettiğimiz baskılı promosyon bardak ürünleri için modelleri inceleyebilirsiniz.

Promosyon Baskılı Termos Ürünleri

Termoslar çelik olarak üretilir ve çok farklı model seçenekleri vardır. 6 saate yakın sıcak ve soğuk koruma sağlar. Çelik termoslar üzerine lazer kazıma baskı ile oldukça değerli ve kaliteli hediyelik ürünlerdir. Yanınızda size özel promosyon termos taşımak çok keyifli gelecek. Farklı cc özellikleri vardır. 500xx, 750xx standart olarak çokça bulunur. Bardak ve french-press ürünlerde termos grupları içerisinde vardır. Frenc-press dediğimiz ise çay demlemenize yarayan, çayın çöpünü yukarı bırakmayan ürünlerdir.

Standart Baskılı Promosyon Kupalar

Porselen, seramik ve sihirli kupa olarak piyasada çokça karşımıza çıkar. Bir zamanların çok rövaşta olan ürünlerinden biridir ve hemen her fotoğrafçıda dahi bulabileceğiniz promosyon ürünüdür. Kupanın üzerine istediğiniz resim dahil basılabilmektedir. Özel günler için hediyelik olarak daha çok kullanılır. Kurumsal firmalar da personellerin kullanımı için tercih etmektedirler.