Konforlu Kız Öğrenci Yurdu

Söz konusu evinden uzakta öğrenim gören kız öğrencilerin kalacakları yer olduğunda, konforlu ve güvenli olması aranıyor. Uşak kız yurdu anlamında çok fazla seçenek bulunmasa da Doruk Kız Yurdu sektörün en iyi ve konforlu yurtlarından bir tanesi.

 Konforlu Kız Öğrenci Yurdu

08.03.2018 - 14:16

Güncelleme : 08.03.2018 - 14:16

Söz konusu evinden uzakta öğrenim gören kız öğrencilerin kalacakları yer olduğunda, konforlu ve güvenli olması aranıyor. Uşak kız yurdu anlamında çok fazla seçenek bulunmasa da Doruk Kız Yurdu sektörün en iyi ve konforlu yurtlarından bir tanesi. Üstelik MEB’e bağlı olması bu yurdun güvenli olması anlamına geliyor.

Hijyenik ve Rahat

           Uşak kız öğrenci yurtları arasında en sık tercih edilen Doruk Kız Yurdu hijyene büyük önem veriyor. Düzenli aralıklar ile temizlenen yurt aynı zamanda konforlu yatak ve odalardan oluşuyor. Her odada kişisel dolap ve çalışma masası bulunuyor. Aynı zamanda öğrenciler kendilerine sunulan sınırsız internet imkânı sayesinde derslerine daha çok çalışabiliyor ve istedikleri zaman dizi, film izleyebiliyor.

Sabah ve Akşam Yemeği İmkânı

Doruk Uşak kız pansiyonu açık büfe kahvaltı sunuyor. Aynı zamanda akşam yemekleri 5 çeşit olarak veriliyor. Bunun yanında öğrencilerin kendi aralarında kaynaşabileceği hobi alanları bulunan bu yurt Uşak’ın en merkezi lokasyonunda bulunuyor. Parmak izi sistemi ile giriş çıkışların kontrol edildiği bu yurt 7 gün 24 saat idari ekip tarafından da gözetim altında bulunuyor.

http://www.dorukkizyurdu.com/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın