Kolonya

Kolonya Avrupa ve ülkemizde satışı en yüksek oranda olan hijyen ürünleri listesinde başta gelmektedir. Mikrop ve bakteri kırmada en iyi çözümlerden biri olan kolonyayı pandemi sürecinde daha sık kullanmaya başladık. Sadece hijyen açısından değil, geleneklerini en derinden yaşatan ülkemiz misafirperverlikte her zaman bir numara. Gelen misafirlere özel günlerimizde muhakkak kolonya ikram ederiz. Bayramlarda kolonya ve […]

 Kolonya

06.12.2021 - 15:39

Güncelleme : 06.12.2021 - 15:39

Kolonya

Avrupa ve ülkemizde satışı en yüksek oranda olan hijyen ürünleri listesinde başta gelmektedir. Mikrop ve bakteri kırmada en iyi çözümlerden biri olan kolonyayı pandemi sürecinde daha sık kullanmaya başladık. Sadece hijyen açısından değil, geleneklerini en derinden yaşatan ülkemiz misafirperverlikte her zaman bir numara. Gelen misafirlere özel günlerimizde muhakkak kolonya ikram ederiz. Bayramlarda kolonya ve şeker örf ve adetlerimiz arasında yer almaktadır.

 

Kokuları ile Bizleri Eskilere Taşıyan Kolonya ve Çeşitleri Nelerdir?

 

Çocukluğumuzda sobaların üzerine kolonya dökülürdü. Ne anlama geldiğini o zamanlar pek anlamasakta, o an içeriyi bir koku sarar ve kısa bir süreliğine bizleri etkisi altına alırdı. Çoğumuz kolonyayı bu şekilde benimsedik ve sevdik. Kimimiz ise şeker toplamak için kapı kapı gezdiğimiz o mahallemizde açılan kapıların ardından ikram edilen kolonya ve şekerler ile sevdik.

Limon çiçeği, okyanus esintisi, Bodrum mandalina, hanımeli çiçeği, Isparta lavanta kokuları ile sizleri yeniden o günlere götürecek ürünler için https://www.dermokilshop.com/kolonya siteye göz atmanızı tavsiye ederiz. Hem hijyen hemde güzel kokular açısından sizi etkisi altına alacak bu ürünlerden birine sahip olduğunuzda bir daha vazgeçemeyeceksiniz!