KOLAY YAKIT SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

  Birbirinden renkli fırsatlarıyla müşterilerine her hususta hizmetlerin kapılarını açan kolay yakıt, geliştirdiği sistem ile işleri oldukça kolay bir şekilde yürütmektedir. Tabi bu sistemde işlemler adım adım uygulanmaktadır. Uygulanan bu adımların ilk aşamasında fatura için kişisel tüm bilgileriniz ayni zamanda araç plakanız, yakıt seçenekleriniz kaydedilir. Bu aşamanın ardından ise hazırlanan fatura ile cihazınız kapınıza kadar […]

 KOLAY YAKIT SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

29.03.2018 - 23:05

Güncelleme : 29.03.2018 - 23:05

 

Birbirinden renkli fırsatlarıyla müşterilerine her hususta hizmetlerin kapılarını açan kolay yakıt, geliştirdiği sistem ile işleri oldukça kolay bir şekilde yürütmektedir. Tabi bu sistemde işlemler adım adım uygulanmaktadır. Uygulanan bu adımların ilk aşamasında fatura için kişisel tüm bilgileriniz ayni zamanda araç plakanız, yakıt seçenekleriniz kaydedilir. Bu aşamanın ardından ise hazırlanan fatura ile cihazınız kapınıza kadar teslim edilir. Sistemde bir sonraki aşamada aracınızın tüm bilgileri yakıt girişine monte edilir. Ardından ise yakıt alım süreci başlar, ödeme faturalandırması ve raporlaması yapılır. Kolay yakıt sistemi nasıl çalışır? ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için isterseniz https://www.kolayyakit.com.tr adresi üstünden de ulaşım sağlayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kolay Yakıt Sistemi Yakıt Alım Süreci Nasıl İşler?

Ödeme şekillerinde oldukça çeşitli fırsatlar sunan, indirimli ve taksitli seçeneklerle kendini her geçen gün geliştiren kolay yakıt, mobil uygulaması ile tüm bu işlemlerinize kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda kurduğu onlarca istasyon ile de sınırsız hizmet ayrıcalığını tanıyan kolay yakıt, yakıt harcamalarınız için sizinle yaptığı sözleşme aracılığıyla 3 sene anlaşmalı olarak taksitli veya peşin ödeme işlemiyle siz müşterilerinin yüzünü güldürmektedir. Kurduğu sistem tamamen bu yönde çalışarak size yakıt işlemlerinizin  ödeme şeklinde kolaylık sunmaktadır. Asama asama ilerleyen ve her işlemde farklı uygulama yapan kolay yakıt, fatura düzeninden sonra yakıt alım sürecini başlatmaktadır. Kolay yakıt sistemi nasıl çalışır kısaca açıklayalım: Araç yakıt alım sürecinde BP istasyonundan yakıt alışverişin de pompa akaryakıt deposuna yerleştirildiğinde sistem aracı bilir ve otomatik olarak tanır. https://www.kolayyakit.com.tr internet adresi üzerinden de bu uygulama aşaması ile ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Kolay Yakıt Sistemi Ödeme ve Faturalandırma Nasıl Olur?

Geliştirdiği sistem ile müşterilerinin yakıt alış verişlerini kolay bir hâle getiren, fatura ve ödemelerde pratik yöntemler uygulayan kolay yakıt, yakıt alım sürecinin ardından ödeme aşamasında oldukça uygun bir yöntemle ilerler. Bu yöntem hem müşterilerin yakıt alımında rahatlık sağlar hem de kolay yakıtın gelişmesini sağlar. Çünkü kolay yakıt bu sistem ile işlerini oldukça ilerlemekte ve her gecen gün müşteri sayısını artırarak gelişmektedir. Kolay yakıt sistemi nasıl çalışır? Ve ödemeler nasıl yapılır diye merak edenlere açıklayalım: Ödeme ve faturalandırma da akaryakıt alımınızın ardından fişiniz çıkar ve yapılan harcama için hiçbir ücret ödemeden yolunuza devam edersiniz. Yakıt tutarı ise ayın belirli tarihlerinde ödenmek üzere fatura sistemine yansıtılır. Uygulanan sistem bu şekilde ilerler ve yaptığınız harcamalar rapor halinde size gönderilir. Daha ayrıntılı bilgi için dilerseniz https://www.kolayyakit.com.tr internet adresini ziyaret ederek de merak ettiklerinizi aydınlatabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın