Kök Hücre Saç Ekimi ile İki Tedavi Bir Arada

Saç derisine uygulanan kök hücre tedavisi, yoğun saç dökülmesini engellemek için uygulanan önemli ve etkili bir tedavi şeklidir. Kök hücrelerin doku büyütme özelliği olduğundan dolayı oldukça etkili sonuçlar ortaya çıkarır. Emphair bünyesinde gerçekleştirilen saç ekimi işlemi sırasında uygulanan kök hücre tedavisi ile daha gür ve daha sağlıklı saçlara sahip olmak mümkündür. Kök hücre saç ekimi […]

 Kök Hücre Saç Ekimi ile İki Tedavi Bir Arada

31.01.2021 - 11:25

Güncelleme : 31.01.2021 - 11:25

Saç derisine uygulanan kök hücre tedavisi, yoğun saç dökülmesini engellemek için uygulanan önemli ve etkili bir tedavi şeklidir. Kök hücrelerin doku büyütme özelliği olduğundan dolayı oldukça etkili sonuçlar ortaya çıkarır. Emphair bünyesinde gerçekleştirilen saç ekimi işlemi sırasında uygulanan kök hücre tedavisi ile daha gür ve daha sağlıklı saçlara sahip olmak mümkündür.

Kök hücre saç ekimi uygulaması ile Emphair, hastalarını uzun yıllar kullanabilecekleri dolgun ve güçlü saçlara kavuşturur. Kök hücreler vücutta bulunan her hücreyi bölme ve büyütme potansiyeline sahiptir. Saç köklerine mikroenjeksiyon yolu ile uygulanır. Kök hücre tedavisinde ekimi yapılan saçlar daha hızlı ve daha güçlü bir şekilde çıkar. Emphair saç ekiminde başarılı sonuçları ile saç sorunu yaşayanların sıklıkla tercih ettiği bir firmadır.

Kalıcı Çözümlere Giden Yol; Kök Hücre Saç Ekimi

Uygulanan kök hücre tedavisi sadece yıpranmış değil, ölü saç folikülleri de aktive olur. Aktive olan saç canlanıp büyümeye ve güçlenmeye başlar. Saç dökülmesi problemi yaşayan kadın ve erkekler, Emphair ekibinin başarılı kök hücre tedavisi ile saç kaybı yaşamaktan kurtulur.

Kök hücre ile yapılan saç ekimi işleminin PRP tekniği ile uygulanması, daha kalıcı sonuçlar alınmasını sağlar. Kök hücre tedavisi ile yapılan saç ekimi işleminde dikiş kullanılmasına gerek olmadığı için baş bölgesinde yara izi olmaz. Emphair firmasının tecrübeli ekibi, uyguladığı kök hücre tedavisi ile hastaya dinamik bir görünüm kazandırır. Tek başına uygulandığı zaman destekleyici bir uygulama olan kök hücre tedavisi, saç ekimi işlemi yapılmaksızın da uygulanabilen bir güçlendirme tekniğidir.

Emphair saç ekiminde sunduğu yüksek teknolojili çözümler ile saç sorunlarının ortadan kalkmasına yardımcı olur. Kök hücre ile ekim tekniği yaptırmak isterseniz firmanın https://www.emphair.com/tr/kok-hucre-sac-ekimi/ sayfasından güvenle bilgi alabilirsiniz.

Kök Hücre Saç Ekiminin Yoğun İlgi Görmesinin Nedenleri

Birçok saç ekimi tekniği varken, kök hücre ile yapılan saç ekiminin yoğun olarak tercih edilmesinin nedenlerinden bazıları şunlardır:

  • Kök hücre tedavisi, saç dökülmesi tedavisi olarak yalnız uygulandığında bile mucizeler yaratır. Uzun bir süreç olan saç ekimi ile birlikte uygulandığında hem mevcut saçları hem de ekilen saçları güçlendirir. Üstelik ekilen saçların çok daha çabuk çıkmasına yardımcı olur.
  • Hızlı bir iyileşme sağladığı için, saç ekimi yaptıran hasta çabuk iyileşir.
  • Uygulamalar sonrasında uygulama izi kalmaz.

Diğer bütün saç ekimi tekniklerinde olduğu gibi kök hücre destekli uygulanan saç ekimi işleminde de başarısını kanıtlamış olan Emphair, hastalarının iyileşme sürecini de yakından takip eder.