Kocaeliteknikservisi.Com

 ​​​​​Servis, piyasadaki belirlenmiş kaliteli markaların teknik servisliğini yapıyor. Özellikle kombi servisi, klima servisi,demirdöküm kombi servisi,eca kombi servisi, baymak kombi servisi ve sobaların her türlü arıza işlerini yapıyorlar. Bununla birlikte, özellikle kış aylarında teknik servis işlerinde, gözle görülür bir artış oluyor.  Ne Gibi Hizmetler Sunuyorlar?  Servis özellikle, Kocaeli bölgesinde yaşayan doğalgaz, kombi veya sobaların da çeşitli […]

 Kocaeliteknikservisi.Com

17.09.2020 - 14:45

Güncelleme : 17.09.2020 - 14:45

 ​​​​​Servis, piyasadaki belirlenmiş kaliteli markaların teknik servisliğini yapıyor. Özellikle kombi servisi, klima servisi,demirdöküm kombi servisi,eca kombi servisi, baymak kombi servisi ve sobaların her türlü arıza işlerini yapıyorlar. Bununla birlikte, özellikle kış aylarında teknik servis işlerinde, gözle görülür bir artış oluyor.

 Ne Gibi Hizmetler Sunuyorlar?

 Servis özellikle, Kocaeli bölgesinde yaşayan doğalgaz, kombi veya sobaların da çeşitli sıkıntılar yaşayan insanlara, bakım ve arıza giderme hizmeti veriyor. Bununla birlikte, doğalgaz, kombi ve sobaların genel bakımıyla da ilgileniyorlar. Servis, yıllardır müşterilerine verdiği kaliteli hizmetlerle, piyasada adından sıkça söz ettiriyor.

 Fiyatları Ne Kadardır?

 ​​​​​​Servis, çok makul fiyatlara müşterilerine hizmet veriyor. Fiyatlar arıza ve bakımın durumuna göre değişiklik gösterebiliyor. Yaşanılan herhangi bir kombi, klima veya soba arızasında, servisle iletişime geçilip arıza gideriliyor.