Klima Kumandası Çeşitlerimiz

Klima Kumandası Modellerimiz Birçok farklı modelde ve kullanım şablonunda klima kumandası çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bunların başında duvar tipi klima kumanda modelleri yer almaktadır. Bu kumandalarımız sadece duvar tipi klimaları tam randımanlı olarak çalıştırmak suretiyle imal edilmiştir. Bunun dışında piyasada yüksek oranda rağbet edilen ve her beş evden birinde bulunan salon tipi klimaları çalıştıran kumandalarımız da en […]

 Klima Kumandası Çeşitlerimiz

30.07.2018 - 16:12

Güncelleme : 30.07.2018 - 16:12

Klima Kumandası Modellerimiz

Birçok farklı modelde ve kullanım şablonunda klima kumandası çeşitlerimiz bulunmaktadır. Bunların başında duvar tipi klima kumanda modelleri yer almaktadır. Bu kumandalarımız sadece duvar tipi klimaları tam randımanlı olarak çalıştırmak suretiyle imal edilmiştir. Bunun dışında piyasada yüksek oranda rağbet edilen ve her beş evden birinde bulunan salon tipi klimaları çalıştıran kumandalarımız da en uygun fiyatlar ve kampanyalı ödeme seçenekleri ile birlikte yeni sahiplerini beklemektedir. Bununla birlikte kablolu klima çeşitlerine özel olarak imal edilmiş kumanda çeşitlerimizin sahibi de olabilirsiniz. Bunun için ürün ve fiyat karşılaştırması yapmak ve seçenekler arasından sizin için en uygun olanını seçmek yeterli olacaktır.

Klima Kumandası Ürün Özelliklerimiz

Klima kutularımız sizlere kutusuz ambalaj ile ulaştırılacaktır. Ürün çeşitlerimiz içerisine kablo dahil değildir. Kaliteli pil kullanımı ile birlikte uzun süreli kullanımların önü açılmaktadır. Sadece bir pil kullanımı ile beraber aylar boyunca sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu kumandalarımızın kargo hasarlarına karşı güçlendirilmiş ambalajlar ile birlikte güvenli bir şekilde teslimatı gerçekleştirilmektedir. Sadece söz konusu modellere uygun bir kullanım şablonu bulunmaktadır.

Kullanımları son derece pratik olan bu kumanda modellerimiz kullanım kılavuzları ile birlikte müşterilere iletilmektedir. Bu kumanda modellerimiz çift fonksiyonlu olarak işlev görmektedir. Hem ısıtma hem soğutma sistemleri ile birlikte yaz ve kış aylarında tam randımanlı olarak çalışmaktadır. Yaz aylarında tek bir dokunuş ile birlikte serinleme fırsatını bu kumandalar vasıtasıyla gerçekleşmektedir. Aynı zamanda kışın soğuk hava şartlarına karşı da kumandanın belli başlı tuşlar kullanılarak mobil olarak kullanılabilir.

Uzaktan algılama kapasiteyle metrelerce uzaktan dahi işlev gören üst düzey cihazlardır. Tüm bu kumandalar test edilip belli aşamalardan geçirildikten sonra potansiyel alıcılara ulaştırılmaktadır. Herhangi bir arıza durumunda iade işlemleri sorgusuz sualsiz tarafımıza iletilmektedir. Duvar askı aparatı ile birlikte teslim ettiğimiz kumanda modellerimiz de mevcuttur. Bu aparatlar ile birlikte kumandaları kullanmak çok daha pratik ve konforlu olmaktadır. Tüm bu ürünlerimizden seçip saat 16:00’ya kadar sipariş veren müşterilerimize aynı gün kargo seçeneği ile birlikte hizmet vermekteyiz. Orijinal kasalı olan ürünlerimiz tüm büyük markalar ile birebir uyum sağlamaktadır.

 

Rengi beyaz olan kumandalarımız klimaların rengi ile birlikte mutlak bir dekoratif zevk içermektedir. Tüm kumandalar teknisyenlerimiz tarafından defalarca test edildikten sonra müşteri memnuniyeti ön planda tutularak servis edilmektedir. Ürünlerimiz diğer kumanda çeşitlerimiz gibi tamamen orijinal ürünlerdir. Garanti kapsamında değerlendirebileceğiniz bu ürünleri uzun yıllar boyunca kalitesinden hiç ödün vermeden kullanabilirsiniz. Tuşlar son derece yumuşak bir dokuda olup tek dokunuşla istenen işlevleri yerine getirmektedir.

 

Klima Kumandası Fiyatlarımız

 

Firmamızı online olarak ziyaret eden müşteriler klima kumanda fiyatları konusunda tam bir bilgilendirmeye erişebilirler. Piyasa değerlerinin çok altında olan ürünlerimiz her cebe ve her bütçeye uygun bir şekilde yeniden yapılandırılmıştır.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın