Kız Bebek Takımları

  Kız bebek kıyafetleri 24 aylık bebeklere kadar ulaşabilir. 24 aylık bebeklere uygun olarak üretilen kıyafetler 0-3 ay arasındaki bebekler için de beden tercihi bulundurur. Kız bebek takımları özenle seçilmelidir. Kaliteli bir bebek takımı için çok yüksek ücretler ödemeniz gerekmez. Kaliteli kumaşa sahip, şık görünen bebek takımları ekonomik olarak satın alınabilir. Ekonomik kız bebek takımları […]

 Kız Bebek Takımları

23.09.2018 - 16:21

Güncelleme : 23.09.2018 - 16:21

 

Kız bebek kıyafetleri 24 aylık bebeklere kadar ulaşabilir. 24 aylık bebeklere uygun olarak üretilen kıyafetler 0-3 ay arasındaki bebekler için de beden tercihi bulundurur. Kız bebek takımları özenle seçilmelidir. Kaliteli bir bebek takımı için çok yüksek ücretler ödemeniz gerekmez. Kaliteli kumaşa sahip, şık görünen bebek takımları ekonomik olarak satın alınabilir. Ekonomik kız bebek takımları için belirlenen fiyat aralığı 20 – 35 TL arasındadır. Bu fiyatlar karşılığında kız bebek takımlarının temini sağlanır.

Kız Bebek Takımı Modası

Fiyonklu etek ve çıtçıtlı badi kombini ile oluşturulan takım en favori kız bebek takımıdır. Çiçekli üst ve kırmızı alt seçeneği ile takım olarak satışa sunulan kombin de en çok tercih edilenler arasına girmektedir. Kız bebek takımı modası mevsimsel olarak değişir. Yazlık kız takımlarının modası taçlı etek ve prenses yazılı tişört olarak seçilmiştir. Kız bebek takımı tercihlerinizin narçiçeği desenli olmasını da tercih edebilirsiniz. Kız bebek takımları modasını takip etmek ve çeşitli birçok ürünü incelemek için https://www.bebelive.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın