Kıvılcım Ural Evleneceklerini Açıkladı

Magazin basınını bir süredir meşgul eden Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural aşkında yeni bir sayfa açıldı. Seçkin Piriler ile evliyken Kıvılcım Ural’la birlikte olduğu magazin basınınca görüntülenen Kaan Tangöze basına açıklama yapmadan eşi Seçkin Piriler’le basına mutluluk pozu vermiş ve Piriler’in Tangöze’yi affetiği belirtilmişti. Fakat mutluluk oyunu fazla sürmedi ve Tangöze ilk […]

 Kıvılcım Ural Evleneceklerini Açıkladı

24.09.2016 - 17:29

Güncelleme : 24.09.2016 - 17:29

Magazin basınını bir süredir meşgul eden Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural aşkında yeni bir sayfa açıldı.

Seçkin Piriler ile evliyken Kıvılcım Ural’la birlikte olduğu magazin basınınca görüntülenen Kaan Tangöze basına açıklama yapmadan eşi Seçkin Piriler’le basına mutluluk pozu vermiş ve Piriler’in Tangöze’yi affetiği belirtilmişti. Fakat mutluluk oyunu fazla sürmedi ve Tangöze ilk fırsatte yine sevgilisi Kıvılcım Ural’la buluşarak evliliğini tehlikeye attı. Tangöze’nin umursamaz tavırlarına daha fazla dayanamayan Piriler eşine boşanma davası açarak evliliğini bitirme kararı aldı. Daha sonra basına konuşan Piriler, Tangöze’nin her gece bir yerleri mor bir şekilde eve geldiğini iddia etti.

Piriler ile boşandıktan sonra Kıvılcım Ural Kaan Tangöze çifti ilişkileri basından saklamadan sürdürmeye devam etti. Geçtiğimiz gün Cihangir’de görüntülenen Ural gazetecilerin sorularına sürpriz bir yanıt vererek herkesi şaşırttı.

Kaan Tangöze ile evlenmeye karar verdiklerini açıklayan Ural, daha fazla açıklama yapmayacağını belirterek hızla uzaklaştı.

Anlaşılan önümüzdeki günlerde magazin basını pek de sürpriz olmayacak bir evliliğe şahit olmaya hazırlanıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın