Kişisel Bakımınız Ersağ Ürünlerinde

Kişisel bakım ürünleri birçok kişinin kullanmaktan zevk aldığı ürünler arasında yer alır. Ersağ ürünlerini deneyerek siz de kişisel bakım ürünlerini satın alabilir ve birbirinden farklı ürün yelpazesi ile çeşitli ihtiyaçlarınızı site üzerinden karşılayabilirsiniz.

 Kişisel Bakımınız Ersağ Ürünlerinde

06.01.2018 - 14:40

Güncelleme : 06.01.2018 - 14:40

Kişisel bakım ürünleri birçok kişinin kullanmaktan zevk aldığı ürünler arasında yer alır. Ersağ ürünlerini deneyerek siz de kişisel bakım ürünlerini satın alabilir ve birbirinden farklı ürün yelpazesi ile çeşitli ihtiyaçlarınızı site üzerinden karşılayabilirsiniz. Mutfak temizliği, kişisel temizlik, çamaşır temizliği, genel ev temizliği ve sprey ürünleri ile birlikte ev temizliği malzemeleri sunan Ersağ firmasının ürünlerine site üzerinden erişim sağlayarak sipariş verebilir, 3 iş günü içerisinde temizlik malzemelerinize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kozmetik ürünlerine, basılı malzemelere ve gıda takviyelerine de site üzerinden erişim sağlayabilmeniz mümkündür.

Ersağ Üyeliği

Ersağ firmasının ürün satışlarını siteye satış üyeliği oluşturarak yapabilirsiniz. Ersağ üyelik formunu doldurarak ürünleri indirimli bir şekilde satın alabilir, normal satış fiyatı üzerinden çevrenizdeki kişilere satabilirsiniz. Ersağ üye ol işlemi oldukça kolay bir işlem olup verilen formun doldurulması ile birlikte hızlı ve basit bir şekilde tamamlanabilir. Ersağ üyelik başvurusu tamamlandıktan sonra vermiş olduğunuz adrese katalog gönderilerek bu katalog üzerinden ürün satışı yapmanız sağlanır.

http://www.ersag.info/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın