Kiralık Vinç İstanbul

  kiralık sepetli vinç, günümüzde en çok kullanılan ve tercih edilen iş makinelerinden biridir. Yük ve insan taşımak için dizayn edilmiştir. Hareketli bir araç üzerine montaj yapılarak kullanılır. Hareketli bir mekanizmaya sahiptir. Özel üretim ağır iş makinesi sınıfına girmektedir. Kiralık vinç herkesin merak ettiği bir konudur. Bu konu hakkında bilgi vermeden önce vinçler hakkında kısa […]

 Kiralık Vinç İstanbul

27.07.2018 - 23:15

Güncelleme : 27.07.2018 - 23:15

 

kiralık sepetli vinç, günümüzde en çok kullanılan ve tercih edilen iş makinelerinden biridir. Yük ve insan taşımak için dizayn edilmiştir. Hareketli bir araç üzerine montaj yapılarak kullanılır. Hareketli bir mekanizmaya sahiptir. Özel üretim ağır iş makinesi sınıfına girmektedir. Kiralık vinç herkesin merak ettiği bir konudur. Bu konu hakkında bilgi vermeden önce vinçler hakkında kısa bir bilgi vermek gerekmektedir.

Sepetli Vincin Kullanım Alanları

Sepetli vinç, normal yüksekliklerden fazla olan yerlerde kullanılır. Genellikle inşaat sektöründe çok tercih edilen bir iş makinesidir. Ayrıca bu vinçler sayesinde taşınması zor olan yada imkansız olarak gözüken yükler, kolaylıkla başka yerlere taşınabilir.

İtfaiyeciler ve enerji nakil hattı sektörünün de çok tercih ettiği bir iş makinesidir.

Vinç Kullanırken İş Sağlığı ve Güvenliği Konusunda Nasıl Önlemler Alınmalıdır?

Bütün iş sektörlerinde olduğu gibi vinç sektöründe de iş sağlığı ve güvenliği çok önemlidir. İş kazanlarının olma ihtimali diğer işlere göre fazla olduğu için ve ölümcül vakaların yaşanmaması için vinç sektörünün iş sağlığı ve güvenliği kuralları muhakkak bilinmelidir.

Özel güvenlik önlemleri alınmalıdır. Ayrıca acil durumlar içinde muhakkak ilk yardım görevlisi ya da ilk yardımı bilen bir çalışan olmak zorundadır.

Kiralık Vinç Nereden Bulunur?

Kiralık sepetli vinç birçok vinç operatörü şirketi tarafından sağlanmaktadır. Ancak kira verecek şirketin güvenli olması çok önemlidir. İş sağlığı ve güvenliği kadar iş makinelerinin bakımı da çok önemlidir. Bu da şirketler tarafından yapılmaktadır. Her ne kadar önlem alırsanız alın, eğer iş makinelerinin bakımı yapılmadıysa ölümcül kazalar kaçınılmaz olacaktır.

Biz bu kazaları önlemek ve kaliteli hizmet vermek için buradayız. Düzenli iş makinelerinin kontrolü, yüksel modern vinçler, fazla vinç seçenekleri ve müşteri memnuniyetiyle 1998 yılından beri bu sektördeyiz.

Ekip üyelerimizin profesyonel ve güler yüzlü olması,iş makinelerini kullananların deneyimli ve uzman kişiler olması,güvenlik önlemlerinden hiçbir şekilde taviz vermemek, müşteri isteği üzerine çalışma ve onları memnun etmek ilkelerimiz arasındadır.

Sağlam vizyon ve misyonumuzla bu sektörde iddialıyız. Daha fazla bilgi için www.sepetlivinckiralama.net adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın