Kiralık eşya taşıma asansörü

  Evden eve nakliyat süreçlerinde asansör sistemi bu nakliye işleminin daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Taşınması gereken büyük ve ağır eşyalar için asansörlü taşıma kullanılır. Dar apartmanlarda eşyaların çıkarılması zor olabilir ve eşyalar hasar görebilir. Asansör sistemi sayesinde bu işlemde eşyalar zarar görmeden nakliye aracına taşınır. Nakliye firmaları için kiralık eşya taşıma asansörü hizmeti veren […]

 Kiralık eşya taşıma asansörü

08.05.2021 - 19:23

Güncelleme : 08.05.2021 - 19:23

 

Evden eve nakliyat süreçlerinde asansör sistemi bu nakliye işleminin daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Taşınması gereken büyük ve ağır eşyalar için asansörlü taşıma kullanılır. Dar apartmanlarda eşyaların çıkarılması zor olabilir ve eşyalar hasar görebilir. Asansör sistemi sayesinde bu işlemde eşyalar zarar görmeden nakliye aracına taşınır. Nakliye firmaları için kiralık eşya taşıma asansörü hizmeti veren firmamız bu kapsamda güvenilir ve kaliteli bir hizmet ile taşıma süreçlerinizin konforlu ve hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Kiralık eşya taşıma asansörü kullanmanın avantajları

Asansör taşıma hizmeti eşya taşıma hizmeti veren firmalar için pek çok avantaj sunar. Burada asansör sayesinde taşıma sırasındaki süre daha kısa olur. Bunun yanı sıra taşıma sürecinde çalışan eleman sayısından tasarruf edilir. Bir diğer tarafta eşyalar daha güvenilir bir şekilde taşınır. Bunun yanı sıra nakliye aracının yanaşamadığı durumlarda da asansör sistemi kolaylıkla eşyaların araca yüklenmesini sağlar. Firmamız da hizmet verdiği kiralık asansör ile firmalara ihtiyaç duydukları taşıma kapasitesine uygun asansörleri kiralar. Bu kiralamada asansörlerin güvenilir ve bakımlarının yapılması belirli periyotlar ile gerçekleştirilir. Böylelikle taşıma sırasında asansörde herhangi bir gecikme ve aksama durumu meydana gelmez.

Kiralık eşya taşıma asansörü ne kadar ağırlık kaldırabilir?

Kiralık eşya taşıma asansörü için farklı üretimler bulunur. Burada firmalar ya da işletmeler ihtiyaç duydukları ağırlığa göre asansör kiralayabilir. Asansör taşımacılığında 25 metreye kadar çıkabilmesi önemlidir. Ancak daha düşük yüksekliklerde bir taşıma gerçekleşecek ise buna uygun eşya taşıma asansörü de kiralayabilirsiniz. Kiralık asansörlerde kurulmalı asansörler yerine römorklu asansörler ile hizmet vererek kolay kullanım imkanı sunuyoruz.

Kiralık eşya taşıma asansörü fiyatları

Kiralık eşya taşıma asansöründe kiralama fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda taşınması istenen ağırlığa göre üretilen asansör fiyatlarının kiralama fiyatlarında da artış ya da düşüş görülebilir. Buradaki en önemli nokta ise güvenilir bir kiralama hizmeti almanızdır. Bu kapsamda firmamız yılların verdiği deneyim ve referansları ile size ihtiyacınız olan eşya taşıma asansörlerini uygun fiyatlar ile kiralar.