Keto Guru

Keto Guru Kilo vermek için tatsız, tuzsuz, yağsız şeyleri yemek hemen herkes için katlanılması zor bir durumdur. Bundan dolayı klasik diyetler genellikle başarısızlıkla sonuçlanır. Az karbonhidrat ve çok yağ yiyerek zayıflamak mümkündür, buna Keto diyet denilir. Bilinçli kişiler, bu yeni bilgiye hemen adapte oluyorlar. Karbonhidrat azaltıldığında vücut kilo vermeyi istiyor. Yağlı besinler, kişiyi sıkça idrara […]

 Keto Guru

26.08.2019 - 23:04

Güncelleme : 26.08.2019 - 23:04

Keto Guru

Kilo vermek için tatsız, tuzsuz, yağsız şeyleri yemek hemen herkes için katlanılması zor bir durumdur. Bundan dolayı klasik diyetler genellikle başarısızlıkla sonuçlanır. Az karbonhidrat ve çok yağ yiyerek zayıflamak mümkündür, buna Keto diyet denilir. Bilinçli kişiler, bu yeni bilgiye hemen adapte oluyorlar. Karbonhidrat azaltıldığında vücut kilo vermeyi istiyor. Yağlı besinler, kişiyi sıkça idrara çıkarıyor ve kilo verme süreci başlıyor. Bu noktada, keto diyetle beraber kullanılması gereken keto guru adında bir takviye tabletten söz etmek gereklidir.

Keto Guru Nedir?

İnsanlar kilo aldıklarında vücutlarında toksinler de birikir, sağlık için keto diyetle zayıflarken, keto tabletle vücudu arındırmak gereklidir. Peki,keto guru nedir ve faydaları nelerdir?

– B2, B3, B5 vitaminleri ile mineral, protein, potasyum ve glutamin içeriyor.

– Ödem ve toksin atıcı özelliğe sahiptir

– Kolestrol seviyesini düzenliyor

– Enerji vericidir

– Kanser ve Alzheimer gibi hastalık riskini azaltır

– Metabolizmayı hızlandırır

– Karbonhidrat isteğini azaltır

– Vücutta oluşabilecek sarkıkları engeller

İşte bu faydaları olan tablet, keto diyetiyle alındığında, diyetin faydasını arttırıyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın