Keratin Bakım Seti

Keratin Tırnak ve dişlerin de yapısında yer aldığı gibi keratin saçların yapısında da bulunan bir protein türüdür. Saçlara yapılan bazı işlemler ve yanlış uygulamalar nedeni ile keratin eksikliğine yol açar. Bu proteinin eksikliğinden dolayı saçlar zaman içinde yıpranır, cansız, mat ve kabarık gözükmektedir. Saçların bu sorunlardan kurtulması için kesinlikle tekrar keratin yüklemek zorundasınızdır. Keratin Bakım […]

 Keratin Bakım Seti

15.05.2018 - 19:58

Güncelleme : 15.05.2018 - 19:58

Keratin

Tırnak ve dişlerin de yapısında yer aldığı gibi keratin saçların yapısında da bulunan bir protein türüdür. Saçlara yapılan bazı işlemler ve yanlış uygulamalar nedeni ile keratin eksikliğine yol açar. Bu proteinin eksikliğinden dolayı saçlar zaman içinde yıpranır, cansız, mat ve kabarık gözükmektedir. Saçların bu sorunlardan kurtulması için kesinlikle tekrar keratin yüklemek zorundasınızdır.

Keratin Bakım Seti

Herkes daha güzel görünmek için bazı bakımları yapmak zorunda kalırlar. Bu bakımlardan biride keratin bakımı olup bunun için pek çok setler bulunmaktadır. Her saç teline uygun keratin bakım seti ile saçlarınızı onarır ve gerekli olan bakımı sağlamış olursunuz. www.naturakeratin.com adresimizde  size en uygun bakım setini bütçenizi zorlamayan fiyatlar ile tamin edebilirsiniz.

Evde Keratin Bakımı

Bazı bakımlar evde yapılması gerekebilir. Evde keratin bakımı yaptığınız zaman saçınızın kökten ucuna kadar onarılmasını sağlayacak ve bu sayede saçınız yüksek derece de esnekliğe sahip olacaktır. Keratin ürünleri kesinlikle hiçbir zarar içermez ve saçlarınızın daha parlak olmasının yanı sıra yumuşaklık kazanmasını sağlamaktadır.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın