Keratin

  Bir protein türü olan keratin, saçlar için oldukça önemlidir. Vücudumuzda el ve ayak tırnaklarımızda ve saçlarımızda keratin bulunur. Saçta bulunan keratin de saçların canlı görüntüsünü korumada son derece etkilidir. Ancak özellikle kadınların saçları sürekli olarak işlem gördüğü için hemen mat bir görüntüye ulaşır. Bunun arkasından da saç kırılmaları ve dökülmeleri başlar. Bunun asıl nedeni […]

 Keratin

13.03.2018 - 21:32

Güncelleme : 13.03.2018 - 21:32

 

Bir protein türü olan keratin, saçlar için oldukça önemlidir. Vücudumuzda el ve ayak tırnaklarımızda ve saçlarımızda keratin bulunur. Saçta bulunan keratin de saçların canlı görüntüsünü korumada son derece etkilidir. Ancak özellikle kadınların saçları sürekli olarak işlem gördüğü için hemen mat bir görüntüye ulaşır. Bunun arkasından da saç kırılmaları ve dökülmeleri başlar. Bunun asıl nedeni ile saçın keratin seviyesindeki eksilmelerdir. Dışarıdan takviye ile mutlaka saç eski haline döndürülmelidir.

Keratin Ürünleri

Fön, boya ya da maşa gibi işlemler ile saçların keratin seviyesindeki düşüşler, ek işlemler ile eski haline getirilmeye çalışılır. Bunun için sitemiz size en etkili keratin ürünlerini sunar. Size sunduğumuz saç bakım kremleri ya da şampuanlar ile saçınızı eski canlı görünümüne tekrar kavuşturabilirsiniz.

Keratin Siparişi

Mat ve kuru bir görünüme sahip saçların tekrar canlanması için tercih edeceğiniz ürünlerin siparişini www.naturakeratin.com.tr sitesi aracılığı ile verebilirsiniz. Sitemiz keratin bakım ürünleri ile size etkili saç bakımını sağlar. Üstelik uygun fiyat seçenekleri ile de ürünleri her bütçeye uygun hale getirir.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın