Kemer’de ise bir üniveriste öğrencisi derede kayboldu.

Davos’ta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, “2019 ilk çeyreğini birçok beklentilerin aksine olumlu bir şekilde tamamlayıp, reel ekonomi ve büyümede 2019’u güçlü bir şekilde kapatacağız” dedi. Albayrak,Davos ziyareti kapsamındaki görüşmelerin pozitif etkisinin son bir iki gündür piyasalarda görüldüğünü belirtti. ANTALYA’DA KUVVETLİ FIRTINA VE YAĞIŞ: 1 ÖLÜ, 11 YARALI Antalya’da şiddetli yağmur ve […]

 Kemer’de ise bir üniveriste öğrencisi derede kayboldu.

24.01.2019 - 20:36

Güncelleme : 24.01.2019 - 20:36

Davos’ta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, “2019 ilk çeyreğini birçok beklentilerin aksine olumlu bir şekilde tamamlayıp, reel ekonomi ve büyümede 2019’u güçlü bir şekilde kapatacağız” dedi. Albayrak,Davos ziyareti kapsamındaki görüşmelerin pozitif etkisinin son bir iki gündür piyasalarda görüldüğünü belirtti.

ANTALYA’DA KUVVETLİ FIRTINA VE YAĞIŞ: 1 ÖLÜ, 11 YARALI

Antalya’da şiddetli yağmur ve fırtınanın ardından çıkan hortum bölgede zarara yol açtı. Kumluca’da 13 yaşında bir çocuk hayatını kaybetti. Kemer’de ise bir üniveriste öğrencisi derede kayboldu.

BAHÇELİ: ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMDE BİZİM İÇİN BEKA HER ŞEYİN ÖNÜNDEDİR

Partisinin ”Aday Tanıtım Toplantısı”nda konuşan MHP lideri Bahçeli, ”31 Mart seçimleri, yeni hükümet sisteminin ilk demokratik imtihanıdır. Bu imtihandan alnımızın akıyla çıkmamız aynı zamanda beka meseledir. Önümüzdeki seçimde bizim için beka her şeyin önündedir” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın