Kedi ve Köpek Taşıma Hizmetleri

    Her geçen gün daha fazla kedi ve köpek dostlarımız kendilerine yeni aileler buluyor. Hayvanlarla yaşamak isteyen insanların sayısında ki bu hızlı artış bazı ihtiyaçları da beraberinde getiriyor. Bu ihtiyaçların başında ise bu sevimli dostların bir yerden başka bir yere ulaşmasını sağlayacak olan evcil hayvan nakil hizmetleri oluyor. Bu konunun bu kadar önemli olmasının […]

 Kedi ve Köpek Taşıma Hizmetleri

09.11.2021 - 16:22

Güncelleme : 09.11.2021 - 16:22

 

 

Her geçen gün daha fazla kedi ve köpek dostlarımız kendilerine yeni aileler buluyor. Hayvanlarla yaşamak isteyen insanların sayısında ki bu hızlı artış bazı ihtiyaçları da beraberinde getiriyor. Bu ihtiyaçların başında ise bu sevimli dostların bir yerden başka bir yere ulaşmasını sağlayacak olan evcil hayvan nakil hizmetleri oluyor. Bu konunun bu kadar önemli olmasının en büyük sebebi ise hayvan dostlarının gün geçtikçe artmasına rağmen hem şehiriçi hem de şehir dışı taşımacılığında hayvan dostluğu kavramının yeterince gelişmemiş olmasıdır. Eğer kediniz ya da köpeğinizle birlikte şehir içinde bir yerden bir yere gitmek istiyorsanız değil toplu taşıma araçları taksiler bile sizlere büyük zorluklar çıkarabiliyor. Özellikle acil olarak veterinere gitmek gibi bir durum söz konusu olduğunda ise yaşanılan bu tatsızlıklar hayvan dostlarına çok büyük bir üzüntü kaynağı oluyor. Diğer bir yandan evlerini ve ailelerini hayvan dostları ile paylaşan kimselerin şehirler arası seyahat etmeleri de aynı derece zor veya sevimli dostlar için tatsız bir deneyim oluyor. İşte tüm bu sebeplerden dolayı her geçen gün artan evcil hayvan taşıma talebinin artması sebebiyle sadece sevimli dostlarımıza özel olan bir taşıma sistemi ile hayvan dostlarına hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz.

 

Hm kedilerin hem de köpeklerin istedikleri yere konforlu ve güven içerisinde ulaşmalarının onların en doğal hakları olduğunu farkındayız. Bu sebeple de önceliğimiz her zaman kedi ve köpeklerin ihtiyaçları olacak şekilde araçlarımızı düzenliyor ve her seyahatlerinin bir öncekinden çok daha rahat ve eğlenceli geçmesi için kendimizi sürekli olarak güncelliyoruz. Bu güncellerimizi içerisinde ise en büyük pay elbetteki her biri büyük hayvansever olan çalışma arkadaşlarımızda oluyor. Çünkü öncelikli çalışma arkadaşı seçimimizi içinde büyük hayvan sevgisi bulunduran ve onların en iyi hizmeti almasının en doğal hakları olduğunu farkında olan insanlardan seçiyoruz. Tüm bunlara ek olarak çalışma arkadaşlarımızın en iyi hayvan bakım sertifikası olan kişilerden olmasına da özen gösteriyoruz. Bu sayede hem hayvanları seven hem de onlarla profesyonel olarak ilgilenebilecek kişilerle çalışıyoruz.

 

Hem araçlarımız hem de çalışanlarımız konusunda bu kadar dikkatli ve detaycı olmamızın ise tek bir sebebi var. O da hayvan dostlarımızın en rahat ve en güvenli şekilde seyahat deneyimleri yaşayabilmeleridir. Bu sayede en doğal hakları olan seyahatlerini de sağlıkları ve psikolojileri tehlikeye girmeden ve keyif içerisinde tamamlamış oluyorlar.

 

Hayvan dostlarının farklı seyahat ihtiyaçlarını göz önüne alarak hazırladığımız farklı paketler sayesinde müşterilerimiz hem ekonomik hem de özel hizmetin keyfini yaşayabiliyorlar. Dolayısıyla firmamız sevimli dostlarımızın yanında olduğu kadar onların anne ve babalarının yanında da olmaktadır. Pet taksi tercihini bizden yana kullanan hayvan dostlarının gözlerinin arkada kalmaması ve her zaman güven içerisinde bizlere teslim edebilmeleri adına seyahat sırasında sürekli olarak onları bilgilendiriyoruz.