Katalog

Sektörler, hizmet ve ürünlerini son kullanıcıya tanıtmak için katalog ihtiyacı duyarlar. Bir katalog bir sektör için bir nevi reklam filmi gibidir. Ürünü satın almak isteyenler, kataloğu incelediklerinde o üründen etkilenmeli bu ürünü almalıyım diyebilmelidir. Kataloglar gerek baskı kalitesi gerekse hazırlandıkları kağıtların kalitesiyle gösterişli hale gelecek, inceleyeni etkileyecek ve nitelikli bir reklam aracına dönüşecektir. İnternet üzerinde […]

 Katalog

27.09.2019 - 12:05

Güncelleme : 27.09.2019 - 12:05

Sektörler, hizmet ve ürünlerini son kullanıcıya tanıtmak için katalog ihtiyacı duyarlar. Bir katalog bir sektör için bir nevi reklam filmi gibidir. Ürünü satın almak isteyenler, kataloğu incelediklerinde o üründen etkilenmeli bu ürünü almalıyım diyebilmelidir. Kataloglar gerek baskı kalitesi gerekse hazırlandıkları kağıtların kalitesiyle gösterişli hale gelecek, inceleyeni etkileyecek ve nitelikli bir reklam aracına dönüşecektir.

İnternet üzerinde faaliyetlerine yer veren E Broşur firmasında en özel yöntemlerle üretilen yeni nesil katalog modelleri yer alıyor. İşletme, marka ve ürünlerin önsözü niteliğinde olan tüm katalog ürünleri ve katalog basım hizmetleri hakkında firmadan bilgi alınabiliyor. İhtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak olan farklı tasarım ve ebatlara sahip olan katalog modellerini firmada bulabilirsiniz.

Özel Katalog Ürünleri

Katalog seçimi bir işletmenin kalitesini yansıtır. Seçilen kağıt, baskı şekli ve görünüm, kataloğun içeriğindeki ürünün de görünümünü etkilemektedir. Firma katalog baskı ve fiyatlandırma konusunda müşteri dostu odaklı çalışmalar yapıyor.

Ürünlerinizi en ideal şekilde pazarlamanızı sağlayan katalog ürünlerinde, birinci sınıf malzeme ve titiz bir işçilik kullanıyor. Firmadan hizmet almak ve ürünlerin kalitesini kendi ürünlerinize de yansıtmak için irtibat kurabilirsiniz. En kaliteli baskı teknik ve tasarımlarını kullanan firmadan hızlı ve güvenilir hizmetler alabilirsiniz.

Kataloglardaki Baskı Kalitesi

Katalog ürünlerinde baskı kalitesinin önemi büyüktür. Marka veya ürünü tanıtma amacıyla kullanılan kataloglarda 8, 12, 16, 20, 24 ve 28 sayfalık katalog basımı yapılıyor. Kataloglarda selefonlu kağıt kullanılırken bu kağıtlar mat ya da parlak görünümlü olarak seçilebiliyor. Kataloglar isteğe bağlı olarak değişen şekillerde de tasarlanıyor. Firma tüm ürünlerinde teslimat olarak 6 veya 7 günlük bir süre belirliyor. Firmaya ulaşarak katalog ihtiyacınıza yönelik ürünleri inceleyebilirsiniz.

Katalog Siparişlerinde Hızlı Teslimat

Firma her türlü sektöre uygun olan katalog tasarımı yapıyor. Baskıdaki kalite ve netlik ile etkileyici görünümler sağlanıyor. Ürünlerinde tel veya optik zımba kullanan firma, özel tasarım kataloglar da hazırlıyor. Firmanıza, işletmenize, tesisinize, ürününüze ve markanıza özel tasarımlı katalog ürünlerini firmada bulabilir, uygun fiyat skalasıyla satın alabilirsiniz. Kalitenizi ve zarafetinizi kataloğunuzla yansıtmak için firmadan hizmet alabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın