Kartuş Ve Toner Nedir?

     Kartuş kelimesi Fransızcadan dilimize geçmiş bir kelimedir. Diğer bir adı ise tonerdir. Toner dediğimiz şey lazer yazıcıların karbon tozunu içinde bulunduran bir parçadır. Bu parça içerisindeki mürekkep sıvı halde değildir. Karbon elementlerinden oluşan bir toz boyadır. Toner lazer yazıcıların en önemli parçasıdır. Bu parça sayesinde sanal âlemdeki bir metni veya resmi kâğıt üzerine […]

 Kartuş Ve Toner Nedir?

08.02.2019 - 13:48

Güncelleme : 08.02.2019 - 13:48

    

Kartuş kelimesi Fransızcadan dilimize geçmiş bir kelimedir. Diğer bir adı ise tonerdir. Toner dediğimiz şey lazer yazıcıların karbon tozunu içinde bulunduran bir parçadır. Bu parça içerisindeki mürekkep sıvı halde değildir. Karbon elementlerinden oluşan bir toz boyadır. Toner lazer yazıcıların en önemli parçasıdır. Bu parça sayesinde sanal âlemdeki bir metni veya resmi kâğıt üzerine basabilirsiniz. Yazıcı kullanımı dünya üzerinde oldukça yaygındır. Çünkü nerdeyse bütün sektörlerde kullanımına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu yüzden piyasada birçok firma toner üretimi yapmaktadır. Bu firmalar kendi arasında rekabet içerisindedir. Fakat Canon bu rekabete katılmamıştır.Çünkü piyasanın en kaliteli ürünlerini üretmektedir. Bununla birlikte piyasanın en uygun fiyatına sahiptir.Piyasada bir çok marka bulunmaktadır.Canon bu konuda ön plandadır.Sayfa kapasitesi olarak yüksek olan toner ve kartuş modellerinin yanısıra yazıcılarınında çıktı hızı yüksek performanstadır.

                                                       Canon Orijinal Tonerler

Canon markası kalite uygun fiyat sıralamasında dünyada ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun nedeni ise uygun fiyata kaliteli mal üretmesidir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve siz değerli kullanıcıların tercihi ile birlikte firmamız gittikçe büyümektedir. Toner üretiminde oldukça ilerlemiş bulunmaktayız. Kaliteli ürünleri uygun fiyata mal etmekteyiz. Bu ürünlerden birisi olan canon orjinal toner modelini sizlere sunmaktayız. Bu ürün kullanıcılarına oldukça fazla kar elde ettirmektedir. Çünkü orijinal toner kaliteli baskı yapmaktadır. Bununla birlikte toz boyayı tasarruflu kullanımıyla oldukça uzun bir süre kullanıla bilmektedir. Biz Canon firması olarak siz değerli müşterilerimize bu kaliteli ürünü oldukça uygun bir fiyata sunmaktayız.Sizlerde binbirtoner firmasından uygun fiyata tedariğinizi sağlayabilirsiniz.Uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile kaliteli ürün satın alabileceksiniz.Sitemizde ayrıca muadil toner grubunuda görebilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın