Kariyeradam İle En İyiye

Çalışma hayatına atılırken kişinin sahip olması gereken iyi bir üniversiteden mezun olmak, önemli program ve bilgilere sahip olmak ve iş alanı ile ilgili farklı sertifikalara sahip olmaktır.

 Kariyeradam İle En İyiye

06.03.2018 - 16:30

Güncelleme : 06.03.2018 - 16:30

Çalışma hayatına atılırken kişinin sahip olması gereken iyi bir üniversiteden mezun olmak, önemli program ve bilgilere sahip olmak ve iş alanı ile ilgili farklı sertifikalara sahip olmaktır. Bu işlemlerden her birine sahip olunduktan sonra iş ayağınıza gelecektir. Bunun kolaylaşmasını sağlamak için deneyim sağlatan ve farklı program, eğitim ve sertifikalar veren Kariyeradam sayesinde iş bulma olanağınız artacaktır.

 

2010 yılından bu yana bu anlamda hizmet veren bir kurum olarak Ankara’da hizmet sağlarken teknolojiye de ayak uydurarak internet üzerinden canlı olarak sertifika programı yürütmektedir. Bunların içinde özellikle MEB ve İŞKUR onaylı sertifikalar alınmasında da farklı alanlarda yardımcı olmaktadır. Yıl içinde kesilmeden belirli periyotlarda eğitimler düzenlemektedir. Kendine yarayacak olan her kişiye yardım etmek için hazır bekleyen ekip hakkında Kariyeradam şikayet ya da öneriler için her zaman büyük bir ilgi ile beklemektedir. Çünkü insana hizmet etmek için bekleyen bir kurum olup eksikleri varsa düzeltmeyi desteklemektedir. İnşaat, harita, bilgisayar, eğitim alanı, insan kaynakları ve daha birçok farklı alanda eğitimleri yer almaktadır.

http://tavsiyeedilir.net/firma/kariyeradam-uzaktan-egitim-kurumlari-insan-kaynaklari-tesvik-programi/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın