Kargo Taşımacılığında Güvenli Teslimat

Kargoculuk; lojistik kapsamında ele alınması gereken ve yoğun bir tempoda çalışmayı öngören bir hizmet sektörüdür. Kargo sayesinde çeşitli ebatlarda çok sayıda paket adrese teslim şeklinde güvenli bir halde ulaştırılmaktadır.

 Kargo Taşımacılığında Güvenli Teslimat

13.09.2017 - 20:55

Güncelleme : 13.09.2017 - 20:55

Kargoculuğun ülkemizdeki önemi nedir?

 

Kargoculuk; lojistik kapsamında ele alınması gereken ve yoğun bir tempoda çalışmayı öngören bir hizmet sektörüdür. Kargo sayesinde çeşitli ebatlarda çok sayıda paket adrese teslim şeklinde güvenli bir halde ulaştırılmaktadır. Bu açıdan Türkiye’de kargo şirketleri lojistik iç taşımacılığın sorumluluğunu paylaşarak önemli bir hizmet faaliyeti sunmaktadırlar. Firma olarak da, bu hizmet ağında koşulsuz müşteri memnuniyetiyle çalışmaktayız.

 

Kargo hizmetlerimiz nelerdir?

 

Firmamızın hizmetleri hem yurtiçi hem de yurtdışı çalışma alanına sahiptir. Yurtiçi kargo hizmetimiz de muhtelif olup şunlardan oluşur: Tahsilatlı kargo, kapıda ödeme kargo, standart kargo, günaydın kargo, gün içi kargo ve geri dönüşlü kargo hizmetleridir. Yurtdışı kargo hizmetimiz ise hızlı paket taşımacılığı ve standart paket taşımacılığından oluşmaktadır. Ek hizmetler olaraksa taşıma güvencesi ve paketleme hizmetleri sunmaktayız. Sitemizden online işlemler de yapılabilmektedir.

 

Online başlıklı menüden ise kargo fiyat hesaplama ve kurye çağır kısımları aktif olarak kullanılabilir. Ayrıca müşterilerimizin görüş ve önerilerini form kısmında paylaşması firmamızın vizyonu açısından çok değerlidir. Sitemize üyelik ise tamamen ücretsizdir. Üye olduktan sonra hızlı gönderi sorgulaması da yapılabilmektedir.

www.kargoturk.com.tr

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın