Kara Kartalda Tolgay Bilinmezliği

  Siyah beyazlı kulüpte geçtiğimiz aylarda disiplin kurallarına aykırı davranışlarından dolayı süresiz olarak kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan’ın bilindiği üzere başta Galatasaray ve Fenerbahçe olmak üzere Avrupa’dan da pek çok takımdan talibi bulunmakta. Ancak yıldız oyuncu tüm taliplileri rağmen Beşiktaş’ta kalmak istemekte. Fakat siyah beyazlı kulüp başkanı Fikret Orman affedilmeyi bekleyen genç yıldız Tolgay Arslan’ı […]

 Kara Kartalda Tolgay Bilinmezliği

12.12.2018 - 20:56

Güncelleme : 12.12.2018 - 20:56

 

Siyah beyazlı kulüpte geçtiğimiz aylarda disiplin kurallarına aykırı davranışlarından dolayı süresiz olarak kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan’ın bilindiği üzere başta Galatasaray ve Fenerbahçe olmak üzere Avrupa’dan da pek çok takımdan talibi bulunmakta. Ancak yıldız oyuncu tüm taliplileri rağmen Beşiktaş’ta kalmak istemekte. Fakat siyah beyazlı kulüp başkanı Fikret Orman affedilmeyi bekleyen genç yıldız Tolgay Arslan’ı güzel bir bonservis bedeliyle ya da takas teklifinde kullanmak istiyor.

Tolgay İçin Fenerbahçe’den Çılgın Teklif

Fenerbahçe spor kulübünün geçtiğimiz günlerde siyah beyazlı spor kulübüne dolaylı yollardan Tolgay Arslan için teklif yapmıştı. Ortaya atılan iddialara göre yapılan teklifte Fenerbahçe, siyah beyazlı ekibe Ozan Tufan + Nabil Dirar teklifini sunmuştu. Ancak Başkan Fikret Orman teklifi reddetmiş, Ozan Tufan + 2 milyon Euro bonservis bedeli istemişti. Yaşanan bu son gelişmelerin ardından ise yapılan transfer görüşmeleri tıkandı. Şuan için Tolgay Arslan durumu belirsizliğini korumakta. Tipobet spor haberleri platformu üzerinden dilediğiniz spor haberlerinden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın