Kaliteyi Keşfedin

Elektrik tesisatına ait ürünlerin imali ve tasarımı noktasında, ülkenin öncü kuruluşları arasında yer alan Günsan Elektrik, kalitesiyle farkını gösteriyor. Firma 1982 yılından beri içinde bulunduğu sektörde, kurumsal yapısıyla, deneyimini üretimlerine yansıtıyor. Günsan Elektrik, elektrik tesisatı ürünlerinin tasarımlarını ve üretimlerini yaparak otomatik sigortalar, grup priz, kompakt şalterler, sigorta kutuları, kaçak akım röleleri, priz, sigorta kutuları ve […]

 Kaliteyi Keşfedin

04.12.2019 - 20:17

Güncelleme : 04.12.2019 - 20:17

Elektrik tesisatına ait ürünlerin imali ve tasarımı noktasında, ülkenin öncü kuruluşları arasında yer alan Günsan Elektrik, kalitesiyle farkını gösteriyor. Firma 1982 yılından beri içinde bulunduğu sektörde, kurumsal yapısıyla, deneyimini üretimlerine yansıtıyor. Günsan Elektrik, elektrik tesisatı ürünlerinin tasarımlarını ve üretimlerini yaparak otomatik sigortalar, grup priz, kompakt şalterler, sigorta kutuları, kaçak akım röleleri, priz, sigorta kutuları ve anahtar priz modelleri gibi ürünlerini kalite odaklı tüm müşterilerine ulaştırıyor.

Üretimde Avantaj

Günsan Elektrik kendisine ait üretim tesislerinde, sahip olduğu teknoloji ve birikim sayesinde priz seçenekleri ve tesisat ürünlerinde kaliteden ödün vermeden yeni ve çağdaş modelleri tasarlıyor. İhtiyaca uygun ürün ve tasarım ilkesiyle gayet başarılı işler ortaya çıkarıyor. Yurt içine ve yurt dışına trend oluşturan ürünlerini ulaştıran firma, uygun ekonomik koşulları ve ürünlerindeki kalite ile çok tercih edilen bir firma olmayı da başarıyor.

Geniş Ürün Seçeneği

Günsan Elektrik, kaçak akım rölesi ve diğer tesisat ürünlerinde oluşturduğu seriler ile çok sayıda renk ve model seçeneği sunuyor. Firmaya ait bulunan alt markaları Fantasy, Visage, Eqona, Radius ve Valta ile ince tasarımlar, fonksiyonel ve verimli ürünleri kullanıcılarına sunuyor.

Firma erişilebilir fiyatlarla, kesintisiz bir tedarik imkanını sağlarken ürünlerinin kalitesinden ve güvenilirliğinden asla taviz vermiyor. Priz ve diğer tüm ürünlerinde çeşitli üretim malzemelerini kullanarak her zevke hitap etmeyi de başarıyor.