Kaliteli Teknik Servis İmkanı

İstanbul'da kaliteli teknik servis hizmeti sağlayan firma kullandığınız elektronik cihazların teknik servis hizmetini sağlıyor. Uzman teknik kadrosu, bakım ve onarım hizmeti ile Whirlpool servisi sayesinde kaliteli hizmet alabilirsiniz.

 Kaliteli Teknik Servis İmkanı

09.04.2018 - 12:44

Güncelleme : 09.04.2018 - 12:44

İstanbul’da kaliteli teknik servis hizmeti sağlayan firma kullandığınız elektronik cihazların teknik servis hizmetini sağlıyor. Uzman teknik kadrosu, bakım ve onarım hizmeti ile Whirlpool servisi sayesinde kaliteli hizmet alabilirsiniz. Firma tüm ihtiyaçlarınız için özel olarak donanımlı araç filosu ile hizmet sağlıyor. Karşılaştığınız arızaları gidermek için 7/24 hizmet alacağınız çağrı merkezlerine ulaşmanız halinde hemen işlem başlatabiliyorsunuz. Kısa sürede donanımlı ekip geri dönüş sağlayarak mağdur olmanızın önüne geçiyor.

Bulaşık Makinesi Arızası

Evinizde kullandığınız bulaşık makinesi arızası için hemen teknik destek isteyebiliyorsunuz. Örneğin su boşaltmama, kirli bırakma gibi sorunlar için firmadan yardım alabiliyorsunuz. Gereken inceleme sonrası sorun tespit edilerek hemen çözüm sunulmaktadır. Arıza durumlarında parça değişimi gerektiren durumların oluşması halinde gerekli bilgilendirilme yapılarak parça değişimi sağlanmakta ve değişen parçalara 1 yıl garanti verilmektedir. Whirlpool servis değişen parçalar için ücretsiz 1 yıl boyunca iş garantisi sunmaktadır, ayrıca tüm parçalar orijinal parçalardır. Arızalarınız alanında uzman kişiler tarafından kalıcı olarak tamir edilmektedir.

https://istanbulwhirlpoolservisi.org/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın