Kaliteli Araç Kiralamanın İzmir Adresi

İzmir ve çevre illerden oldukça rağbet gören araba kiralama firmamız sizler için oldukça uygun ve memnuniyet verici hizmet sağlamaya devam ediyor.

 Kaliteli Araç Kiralamanın İzmir Adresi

02.12.2017 - 17:00

Güncelleme : 02.12.2017 - 17:00

İzmir ve çevre illerden oldukça rağbet gören araba kiralama firmamız sizler için oldukça uygun ve memnuniyet verici hizmet sağlamaya devam ediyor. İzmir araç kiralama alanında öncü ve bir çok başarıya imza atmış firmamızın geniş filosu ve güler yüzlü personelinin hizmetiyle siz değerli müşterilerimize sunacağımız imkanlardan sadece birisidir. İzmir rent a car arayan müşterilerimizin bir numaralı tercihi olan bizler kaliteli hizmet ve en uygun fiyat özellikleri ile müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktayız.

Araç Filomuz ve Diğer Seçenekler

Firmamızın bünyesinde bulunan araç filomuzda bir çok farklı model ve tarzda araç bulunmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda otomatik ve manuel vites , stationwagon, vip ve benzeri araç modellerimiz bulunmaktadır. Araçlarımızın modelleri oldukça genç olmakla beraber periyodik bakımları ve temizliği haftalık, aylık, 6 ayda bir ve yıllık olmak üzere özenle yapılmakta ve incelenmektedir. İzmir oto kiralama ve Türkiye genelinde oto kiralama alanında öncü firmalardan olan firmamızın sizler için sunmuş olduğu hizmetler bununla da sınırlı değil. İzmir havalimanı transfer imkanımızdan da yararlanabileceğinizi unutmayın.

https://www.zgr.com.tr/

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın