Kalite ve Şıklık Bir Arada

Hayatınızın en güzel ve özel anlarınızı sevdiklerinizle paylaşmanız için inci davetiye her zaman yanınızda. Kaliteli ürün ve hizmet prensibi ile çalışan firma müşterilerinin her türlü davetiye ihtiyacını karşılıyor. Son trend davetiye örneklerinin yanı sıra her türlü zevke hitap edebilecek özel tasarım ürünler ile hizmet veriyor. İnci davetiye ile sevdiklerinizi en güzel günlerinize tanıklık etmelerine vesile […]

 Kalite ve Şıklık Bir Arada

21.05.2019 - 20:24

Güncelleme : 21.05.2019 - 20:24

Hayatınızın en güzel ve özel anlarınızı sevdiklerinizle paylaşmanız için inci davetiye her zaman yanınızda. Kaliteli ürün ve hizmet prensibi ile çalışan firma müşterilerinin her türlü davetiye ihtiyacını karşılıyor. Son trend davetiye örneklerinin yanı sıra her türlü zevke hitap edebilecek özel tasarım ürünler ile hizmet veriyor. İnci davetiye ile sevdiklerinizi en güzel günlerinize tanıklık etmelerine vesile kılabilirsiniz.

Düğün Davetiyeleri

Kına, nişan ve düğün gibi en özel anlarınızda, birlikteliğinizi en anlamlı haliyle yansıtabileceğiniz davetiye örneklerini tercih edebilirsiniz. Sıra dışı kesim ve farklı dizayn seçenekleri ile kendi tarzınızı oluşturabilir, farkınızı yansıtabilirsiniz. Günün veya gecenin konseptine uygun tasarımlar ile davetlilere içerik hakkında küçük ipuçları verebileceğiniz davetiye örnekleri mevcuttur. Diğer yandan firma, en güzel anlarının unutulmaz olmasını ve sevdiklerine o günden tatlı bir anı kalmasını isteyen çiftlere her türlü desteği veriyor. Bu anlamda özel tasarım davetiyeler hazırlanabilmekte ve çiftlerin tercihine bağlı olarak şekillendirilmektedir.

Sünnet Davetiyeleri

Oğlunuzun erkekliğe ilk adımı atacağı o özel günü, inci davetiye ile daha özel ve unutulmaz kılabilirsiniz. İnci davetiye, bu önemli günde geniş ürün yelpazesi ile sizin ve çocuğunuzun tercihlerini de dikkate alarak en uygun davetiye seçeneklerini sizlere sunuyor. Tuğralı, nazar boncuklu, besmele yazılı davetiye çeşitlerinin yanı sıra fotoğraf baskılı davetiyeler de hazırlanabiliyor. Ayrıca çocuğunuzun isteğine bağlı olarak çizgi karakterli davetiye basımı da yapılıyor. İnci davetiye ile istediğiniz konsepte uygun davetiyeye, bütçeniz yorulmadan sahip olabilirsiniz.

Firmanın Diğer Hizmetleri

İnci davetiye ayrıca; açılış davetiyeleri, menü kartı, teşekkür kartı ve silikon mühür gibi hizmetler de sunuyor. Müşterinin istekleri doğrultusunda üretim ve faaliyetlerine yön veren firma, sürekli gelişme prensibi ile sektörü yakından takip etmektedir. Kına, düğün, sünnet, nişan davetiyeleri ve diğer hizmetler için incidavetiye.com sitesi üzerinden firma ile iletişim kurabilir ve her türlü davetiye ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda iş yapan firma, tasarımdan ulaşıma kadar her türlü desteği veriyor. Yurtiçi ulaşımda kargo bedeli almayan inci davetiye, ödemelerde müşterilerine 9 taksit imkânı da veriyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın