Kadife Kaplı Yasinlerde Uygun Fiyatlar

En çok okuduğumuz dua ve ayetler günümüzde artık kadife kaplı kitaplarda satışa sunulmaktadır. Oldukça etkileyici ve görüntüsü bakımından kullanışlı olan, Yasin-i Şerif ve diğer ayetlerimiz ile birleştiğinde oldukça güzel bir uyum yakalıyor. Buna ek olarak kadife kaplı yasin kitapları 1. kalite özel yapım kadife el yapımı kapaklarımız, hem kitabınıza ekstra bir koruma sağlayarak onu daha […]

 Kadife Kaplı Yasinlerde Uygun Fiyatlar

01.04.2019 - 18:50

Güncelleme : 01.04.2019 - 18:50


En çok okuduğumuz dua ve ayetler günümüzde artık kadife kaplı kitaplarda satışa sunulmaktadır. Oldukça etkileyici ve görüntüsü bakımından kullanışlı olan, Yasin-i Şerif ve diğer ayetlerimiz ile birleştiğinde oldukça güzel bir uyum yakalıyor. Buna ek olarak kadife kaplı yasin kitapları 1. kalite özel yapım kadife el yapımı kapaklarımız, hem kitabınıza ekstra bir koruma sağlayarak onu daha uzun yıllar kullanmanızı sağlar, hem de etkileyici bir görüntü elde ederek farklılık yaratmaktadır.

 Kadife kaplı yasin kitaplarımızı pleksi plakasız ve pleksi plakalı olacak şekilde iki ana gruba ayırabiliriz. Pleksili olan grubumuzdaki kitap çeşitlerinde metal görünümlü pleksi kesme plakalar, Allah lafzı gibi yazı ve desenlerde kesilip, kitapların üzerlerine eklenmiştir. Dilerseniz isteğe göre bahsettiğimiz bu iki çeşidimizin üstüne, kişiye özel arzu edilen; isim, özlü söz, tarih vesaire gibi ayrıntılar yazılabilir. Sipariş edilen yazı metni, yine özel olarak tasarlatılan, klasik Osmanlı ve Selçuklu motifleri kullanılarak kesilmiş, tabakalarımızın üzerlerine yazdırılır.

  Kadife Kaplı Yasin Hangi Durumlarda Tercih Edilir?

  Bebek doğumları sonrasında, cenazelerde veya mevlitlerde okutulan bu kategorideki kitaplarımızı gönlü rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinize armağan bile edebilirsiniz. Sıkça karşılaştığımız bir diğer tercih durumu ise hac veya umre dönüşü oradan bir hatıra kalması dileğiyle alınıp sevdiklerimize dağıtılmasıdır. Unutmayın Yasin suresi Kuran-ı Kerim’in kalbi olarak adlandırılır ve Yasin suresini kendimizin okuması sevap olması gibi, başkalarınında okumasına vesile olmak ayrı bir sevaptır.

  Kadife Kaplı Yasin Kitabının İçeriği

  Bu kategorimizdeki kadife kaplı Yasin kitabının diğer kitaplarından farklı olan tek özelliği kitaplarımızın üstlerinin kadife ile tasarlanmış olması ve eğer isterseniz üzerine pleksi plakalar eklenmesidir. Bu durumda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kitabın; sayfa kalınlığı, ayet sayısı, sayfanın kalitesi ve yazıların okunabilecek şekilde büyük olmasıdır. Daha sonradan bu durumdan dolayı mağdur olmamanız için cagrihacumre.com olarak biz, seçimlerinizi yaparken bu belirttiğimiz özellikleri ve bunlara bağlı olarak istenen fiyatları en iyi şekilde değerlendirmenizi öneririz.

  Sizde, sizler için özel olarak tasarlanmış ve el işçiliğiyle hazırlanmış rengarenk mini, çanta, orta, rahle veya cami boy ölçüsü seçeneklerindeki ürünlerimizden bizleri sipariş hattından arayarak sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz. Detaylar İçin; https://www.cagrihacumre.com/ozel-baskili-kadife-yasinler

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın