Kaçak Hakan Şükür’e Galatasaray’dan Şok!

Galatasaray’ın ve milli takımın efsane futbolcularından Hakan Şükür‘ün Galatasaray kulüp üyeliğinden ihracı için çalışma başlatıldı. Uzun yıllar Galatasaray forması giyerek takımın efsane futbolcuları arasında yer almayı başaran ve yıllardır Fethullah Gülen’le bağlantısını inkar etmeyen Hakan Şükür’ün kulüp üyeliğinden ihraç edilmesi için başvuru yapıldı. Futbol kariyerini sonlandırdıktan sonra AK Parti’den milletvekili adayı olarak meclise girmeyi başaran […]

 Kaçak Hakan Şükür’e Galatasaray’dan Şok!

27.07.2016 - 12:33

Güncelleme : 27.07.2016 - 12:33

Galatasaray’ın ve milli takımın efsane futbolcularından Hakan Şükür‘ün Galatasaray kulüp üyeliğinden ihracı için çalışma başlatıldı.

Uzun yıllar Galatasaray forması giyerek takımın efsane futbolcuları arasında yer almayı başaran ve yıllardır Fethullah Gülen’le bağlantısını inkar etmeyen Hakan Şükür’ün kulüp üyeliğinden ihraç edilmesi için başvuru yapıldı. Futbol kariyerini sonlandırdıktan sonra AK Parti’den milletvekili adayı olarak meclise girmeyi başaran ve Cemaat ile AK Parti arasındaki sorunlar patlak verene kadar partinin vekili olarak kalmaya devam eden Şükür, 17-25 Aralık operasyonlarının ardından partiden istifa etmiş, bir süre bağımsız milletvekili olarak kaldıktan sonra yeni seçimlerden aday olmayarak vekilliği sona ermişti.

Cemaat AK Parti arasındaki savaşta cemaatin saflarında kalmayı tercih eden Şükür, bir süre önce Amerika’ya kaçarak hayatını burada sürdürme kararı almıştı.

15 Temmuz FETÖ‘nün darbe girişiminin ardından Twitter hesabı üzerinden FETÖ’yü lanetleyen Hakan Şükür, Twitter hesabını da dışarıya kapatarak gizledi.

Galatasaray kulüp üyelerinden birinin Hakan Şükür’ü disiplin kuruluna sevk ederek kulüp üyeliğinden atılmasını istedi. Yakında yapılacak yönetim kurulu toplantısında Şükür’ün takımdan ihraç edilmesi bekleniyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın