Kablosuz Kamera Modellerinin Adresi F5 Market

Kablosuz kameralar sanılanın aksine gizli kamera değildir. Genellikle 4cm çapında olan bu kameralar eşyaların üzerine koyulabilir. Tabi duvara asmak isterseniz bu isteğinizi de karşılayacaktır. İstediğiniz zaman internet kullanarak canlı olarak izleyebildiğiniz için kablosuz kamera olarak adlandırılmıştır. Hatta güç ihtiyacını karşılayabilmek için piriz kullanmanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Pilli kameralar da mevcuttur fakat, bu tür her zaman aktif ve […]

 Kablosuz Kamera Modellerinin Adresi F5 Market

23.07.2019 - 19:26

Güncelleme : 23.07.2019 - 19:26

Kablosuz kameralar sanılanın aksine gizli kamera değildir. Genellikle 4cm çapında olan bu kameralar eşyaların üzerine koyulabilir. Tabi duvara asmak isterseniz bu isteğinizi de karşılayacaktır. İstediğiniz zaman internet kullanarak canlı olarak izleyebildiğiniz için kablosuz kamera olarak adlandırılmıştır. Hatta güç ihtiyacını karşılayabilmek için piriz kullanmanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Pilli kameralar da mevcuttur fakat, bu tür her zaman aktif ve veri alış-verişini sürekli yapan teknolojilerin enerji sarfiyatı düşünülenden çok daha fazla olabilmektedir. Bu yüzden de sürekli pil değişimi yapmamak için ev elektriği kullanan kameralar tercih edilmektedir.

Kablosuz kamera kullanım alanları

Genellikle bebek odaları için kullanılan bu kameralar uyuyan bebeğin güvenliğinden emin olmak için kullanılır. Tabii sürekli gözetlemek istediğiniz başka yerlerde varsa bu kameraları kullanabilirsiniz. Küçüklüğü, pratikliği ve fiyatının uygun olmasından dolayı tercih edilen kablosuz kameraların kullanım alanı oldukça geniştir. Sitemizden sipariş vererek evde kurulumunu talimatları okuyarak kendiniz basitçe yapabilirsiniz.

Kablosuz kamera için internet bağlantısı şart

Kablosuz kameranın canlı yayın izlemesi ve bulut kayıt işlemi, telefonunuza yükleyeceğiniz bir uygulama sayesinde mümkün olur. Kaydettiği görüntüleri telefonunuza çevrimiçi olarak aktardığı için internet bağlantısının şart olduğunu bilmeniz gerekir. Hem de sadece kamera da değil aynı zamanda telefonda da internete bağlı olmanız gerekmektedir. İnternet üzerinden veri aktarımı sağlanacağı için internet hızınızın en azından 2mbps’e tekabül etmesi gerekmektedir.

Kablosuz kamera video kaydını nereye yapar

Micro sd kart destekleyen kablosuz kameralarda kayıt işlemini kolayca bu kartların üzerine yapabilirsiniz. Tabii gün boyu kayıt söz konusu olduğu için 8, 16GB gibi düşük hafızaya sahip kartlar sizi kurtarmayacaktır. Eğer kablosuz kamera ile kayıt işlemi yapacaksanız 2-3 günlük kayıt işlemi için en azından 64GB hafıza alanına sahip bir micro  sd kartınız olmalıdır. Gün sayısına göre belirttiğim hafıza alanı doğru oranla artacaktır.

Weewell bebek telsizi

Dijital kablosuz ses teknolojisine sahip olan bu telsiz diğer telsizlere göre eko, cızırtı yapmayan bir bebek telsizidir. Kanal seçimini otomatik yapan bu telsiz, seçimini en iyi ses kalitesini alacak şekilde belirliyor. Diğer telsizlerle karışmasını engelleyen teknolojiye sahiptir. Weewell bebek telsizi sunduğu teknoloji ile bebeklerinizi açık alanda 300 metreye kadar rahatça dinlemenizi sağlayabiliyor. Annelerin ve babaların bebeklerini duymadıklarında yaşadıkları tedirginliği azaltan bu telsiz, aynı zamanda bebeğiniz ağladığında ona seslenerek sakinleştirebileceğiniz karşılıklı konuşma özelliğine de sahiptir.

Gerekli her özelliğe sahip

Bebeğinizin uyuduğu odanın ısısını takip etmenize yarayacak termometre özelliğine sahip. Böylece oda sıcaklığını bu sayede takip edebilirsiniz. Weewell bebek telsizi ninni çalma özelliğine de sahip. Bu özellik sayesinde bebeğiniz ağlarsa onu sakinleştirebilecek bir ninni açabilirsiniz. Şarj edilebiliyor. Şarj edilmesinin ardından ortalama olarak 8 saate kadar dayanabilen bir pil kapasitesi var. Pilinin bitimine yakın ebeveyn ünitesi sesli olarak pil bitimini haberdar ediyor. Ebeveyn ünitesinin kaybolması durumunda, bu üniteyi bulmaya yarayan, bebek ünitesinden kullanılabilen bir alarm özelliği var.

Bebeğinizin nefesini hissedin

Tüm bahsettiklerime ilave olarak weewell bebek telsizi, diğer bebek telsizlerinden farklı olarak bir özellik daha sunuyor. Şöyle ki bebeğinizin yatağına yerleştireceğiniz hareket algılama pedi sayesinde, bebeğinizin nefes alış-verişlerini sürekli takip ediyor ve hareketsiz kalması durumunda alarm vererek sizi haberdar ediyor. Özellikle yeni doğan bebeklerin nefes alma problemlerinin korkusunu en aza indirmek için bu özellik size gerçekten yardımcı olacaktır.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın