KAAN COŞKUN’DAN BOOTİE…

Kaan Çoşkun yakın zamanda e-ticaret zincirinde birçok yeniliğe imza atarak yeni nesil ticaretcilere genç girişimciliğin yolunu izlemeleri yönünde örnek olmuştu. BOOTİE BÜYÜYOR… Instagram’da bootieayakkabi adı altında yeni e-ticaret işletmesini kuran genç girişimcimiz Kaan Çoşkun birçok il için ürün gönderimi gerçekleştiriyor ve güvenli alışverişin adımlarını zirveye taşıdığını belirtiyor. İlgili Haber AK Parti’li Özturan’dan MEİGDER’e ziyaret FENOMENLER […]

 KAAN COŞKUN’DAN BOOTİE…

10.10.2020 - 8:24

Güncelleme : 10.10.2020 - 8:24

Kaan Çoşkun yakın zamanda e-ticaret zincirinde birçok yeniliğe imza atarak yeni nesil ticaretcilere genç girişimciliğin yolunu izlemeleri yönünde örnek olmuştu.

BOOTİE BÜYÜYOR…

Instagram’da bootieayakkabi adı altında yeni e-ticaret işletmesini kuran genç girişimcimiz Kaan Çoşkun birçok il için ürün gönderimi gerçekleştiriyor ve güvenli alışverişin adımlarını zirveye taşıdığını belirtiyor.

FENOMENLER İLE ÇALIŞIYORUM…

Genç fenomenlerinde aralarında bulunduğu birçok ürün çekiminin mevcut olduğunu güvenli hizmet verdiğini ve daha çok kitlelere güler yüz ile hizmet vereceğini açıklayan genç girişimci Kaan Çoşkun yakında çok büyük yeniliklerinde geleceğini belirtti.