Justice League 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

2017 yılında seyirciyle buluşmuş olan DC Comics’in en sevilen süper kahramanlarını bir arada gördüğümüz Justice League filminin devamı olacağı düşünülen Justice League 2 filmi, DC Comics tarafından yayınlanan film takvimine göre 14 Haziran 2019 tarihinde vizyona girmeliydi. Fakat aradan aylar geçmiş olmasına rağmen henüz Justice League 2 filmi ile ilgili ortada herhangi bir çalışma hazırlığına […]

 Justice League 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

27.01.2020 - 11:57

Güncelleme : 27.01.2020 - 11:57

2017 yılında seyirciyle buluşmuş olan DC Comics’in en sevilen süper kahramanlarını bir arada gördüğümüz Justice League filminin devamı olacağı düşünülen Justice League 2 filmi, DC Comics tarafından yayınlanan film takvimine göre 14 Haziran 2019 tarihinde vizyona girmeliydi. Fakat aradan aylar geçmiş olmasına rağmen henüz Justice League 2 filmi ile ilgili ortada herhangi bir çalışma hazırlığına dair bile haber yok.

Peki, Justice League 2 ne zaman çıkacak? Nasıl bir hikayeye sahip olacak? DC Comics hayranları, 6,4 gibi düşük sayılabilecek bir IMDb puanına sahip olan ilk filme göre çok daha fazla ses getiren bir filmle karşılaşacak mı? Açıkçası bu konuda yapılmış resmi bir açıklama henüz bulunmuyor. Justice League oyuncuları ve diğer DC filmlerinin yönetmenleriyle yapılan konuyla ilgili bazı röportajlarda, ikinci hatta üçüncü filmin geleceğini fakat bunun ne zaman olacağını bilmediklerini öğrendik.