John Richardo Ayakkabı Yeni Koleksiyonu İle Göz Kamaştırıyor

John Richardo ayakkabıları her anlamda kalitenin tek adresi konumundadır. Sektöre önderlik eden John Richardo ayakkabıları konforlu yapısıyla ön plana çıkarken oldukça uzun ömürlü olmasıyla da dikkat çekmektedir. Her sezon güncellenen tarz ve modellerle o seneki modaya uygun olarak şekillendirilen ayakkabılar aynı zamanda şık bir görüntü yakalamak için olmazsa olmazdır. Kadın ve erkekler için farklı tasarımlarda üretilen […]

 John Richardo Ayakkabı Yeni Koleksiyonu İle Göz Kamaştırıyor

20.12.2021 - 20:25

Güncelleme : 30.12.2021 - 19:25

John Richardo ayakkabıları her anlamda kalitenin tek adresi konumundadır. Sektöre önderlik eden John Richardo ayakkabıları konforlu yapısıyla ön plana çıkarken oldukça uzun ömürlü olmasıyla da dikkat çekmektedir. Her sezon güncellenen tarz ve modellerle o seneki modaya uygun olarak şekillendirilen ayakkabılar aynı zamanda şık bir görüntü yakalamak için olmazsa olmazdır.

Kadın ve erkekler için farklı tasarımlarda üretilen ayakkabılar günlük kullanım için uygun olmakla beraber spor ve yürüyüş içinde tercih edilebilir. Uzman eller tarafından üretilen ayakkabılar klasikleşmiş modellerden son derece uzak olmakla beraber kullanıcının ayaklarının nefes almasını sağlamaktadır. Tüketicileri günlük hayatta kısıtlamayan ayakkabılar ayak hareketlerine uyum sağlayarak hareket kabiliyetini arttırmaktadır.

John Richardo Ayakkabılarının Geleneksel Sanat Duyarlılığı

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde fabrikasyon üretim her alanda olduğu gibi ayakkabı sektöründe de artış göstermiştir. Bu durum yüzyıllardır süre gelen el işçiliği ayakkabıların neredeyse tarih olmasına neden olmuştur. John Richardo geleneksel üretimin kıymetini ve taşıdığı değeri bilen bir ayakkabı firmasıdır. John Richardo ayakkabıları alanında uzman kişiler tarafından elemeği olarak üretilir. Deneyimli bir ekiple çalışan firma sürekli modellerini çeşitlendirmenin yanında Ar-Ge çalışmalarını da hız kesmeden sürdürmektedir.

Her yeni sezonda yeni modelleri ile tüketicilerin karşısına çıkan John Richardo aynı zamanda yurtiçinde düzenlenen fuarlara da katılarak çalışmalarını sergiliyor. Firma ayrıca Milano, Paris, Madrid, Londra, Moskova, Dubai başta olmak üzere farklı ülkelerde düzenlenen fuarlara da katılım sağlayarak ülkemizi temsil etmeye ve kendini geliştirmeye devam ediyor.

John Richardo Ayakkabı Markasından Daha Fazlası

Firmaların hangi alanda hizmet sağladıkları fark etmeksizin taşıması gereken bazı özellikler vardır. Bunlardan ilki bu güne ve değerlerine sahip çıkmak, ikincisi ise geleceğe hazırlanmaktır. John Richardo ayakkabılarını üretirken ustalarının eşsiz tecrübelerinden yararlanarak bu güne sahip çıkmakla kalmıyor; Ar-Ge çalışmaları ile geleceğe hazırlanıyor.

Çeşitli sponsorluk faaliyetlerini de yürüten firma birçok TV programı ve diziye de sponsor oluyor. Bunlara örnek olarak TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda ve Golf Dünyası verilebilir. Kurulduğu günden itibaren tüketici memnuniyeti odaklı hizmet sağlayan John Richardo çağın gerekliliklerine uygun olarak internet sitesi üzerinden de kullanıcılarına sipariş verme imkanı sunmaktadır.