İzleyici isyan etti

ATV’de sunuculuğunu Murat Yıldırım’ın yaptığı fenomen bilgi yarışması ‘Kim Milyoner Olmak İster’in önceki akşam yayınlanan bölümüne ‘program’ sorusu damga vurdu. Zeynep Altuntaş isimli 18 yaşındaki yarışmacı, bu soru karşısında tereddüte düşünce seyirciye sordu. Ancak seyircilerin birçoğu da soruyu bilemeyince sosyal medya karıştı. nlar! İzleyici isyan etti Altuntaş’a yöneltilen ilk soru, “Dişlek, uzun kulaklı ve ponpon […]

 İzleyici isyan etti

22.01.2019 - 17:09

Güncelleme : 22.01.2019 - 17:09

ATV’de sunuculuğunu Murat Yıldırım’ın yaptığı fenomen bilgi yarışması ‘Kim Milyoner Olmak İster’in önceki akşam yayınlanan bölümüne ‘program’ sorusu damga vurdu. Zeynep Altuntaş isimli 18 yaşındaki yarışmacı, bu soru karşısında tereddüte düşünce seyirciye sordu. Ancak seyircilerin birçoğu da soruyu bilemeyince sosyal medya karıştı.

nlar! İzleyici isyan etti
Altuntaş’a yöneltilen ilk soru, “Dişlek, uzun kulaklı ve ponpon kuyruklu olarak tarif edilen hayvan hangisidir?” oldu. Genç yarışmacı, ‘tavşan’ yanıtını verdi ve doğru yanıtı bularak bir sonraki soruya geçmeye hak kazandı.

Zeynep Altutaş’ın karşılaştığı ikinci soru ise,”Hangisi Yeşilçam filmlerinde ‘Biz ayrı dünyaların insanıyız’ dendiğinde kastedilenlerden birisi olamaz”dı. 18 yaşındaki Altuntaş, D şıkkı olan “Yaşadığımız gezegenler farklı” yanıtını vererek bu soruyu da doğru bildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın