İşte muhtemel özellikleri

Samsung, Galaxy Note 10 serisi telefonlarıyla çıtayı biraz daha yükseltti. Telefon pazarında rekabet iyiden iyiye kızışırken, yeni telefonlarla ilgili en çok eleştiri alan nokta yüksek fiyatlar oldu. Galaxy Note 10’un satışına henüz başlayan Samsung, gelecek yıl da Galaxy S11 serisi telefonlarıyla boy gösterecek. Tanıtım tarihi henüz belli olmasa da, cihazları en erken şubat ayı içinde […]

 İşte muhtemel özellikleri

27.08.2019 - 20:17

Güncelleme : 27.08.2019 - 20:17

Samsung, Galaxy Note 10 serisi telefonlarıyla çıtayı biraz daha yükseltti. Telefon pazarında rekabet iyiden iyiye kızışırken, yeni telefonlarla ilgili en çok eleştiri alan nokta yüksek fiyatlar oldu. Galaxy Note 10’un satışına henüz başlayan Samsung, gelecek yıl da Galaxy S11 serisi telefonlarıyla boy gösterecek. Tanıtım tarihi henüz belli olmasa da, cihazları en erken şubat ayı içinde bekliyoruz. Hal böyle olunca cihazın özellikleri belli değil; ancak Samsung’a yakın kaynaklardan sızan bilgiler doğrultusunda yeni telefonlara dair bazı önemli ipuçları bulunuyor.

Örneğin kulaklık girişinin bu modellerde hiç bulunmayacağı söylenebilir. 3.5 mm standart kulaklık girişinin kaldırılmasıyla kullanıcılar ya Bluetooth kulaklık kullanacak, ya da USB-C girişini kullanarak kulaklığının bağlantısını yapabilecek. Zaten Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus’ta da bu kulaklık girişlerine yer verilmedi.

Samsung Galaxy S11 nasıl olacak İşte muhtemel özellikleri

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın