İşte karşınızda Mordhau

Mordhau’nun ilk video görüntüsü yayında. Videoda oyuna yakından baktığımızda oyunun oynanış olarak Mount and Blade’i fazlasıyla andırdığı dikkat çekerken, diğer yandan oyununun aslında 2016 yılından beridir geliştirilmekte olduğu biliniyor. Bir Kickstarter projesi olarak ilk kez gün yüzüne çıkan Mordhau nihayet Steam üzerinden 29 Nisan’da yayınlanıyor. PUBG’ye benzer bir yapıya sahip olsa da oyunun dinamikleri hayli […]

 İşte karşınızda Mordhau

22.04.2019 - 12:21

Güncelleme : 22.04.2019 - 12:21

Mordhau’nun ilk video görüntüsü yayında. Videoda oyuna yakından baktığımızda oyunun oynanış olarak Mount and Blade’i fazlasıyla andırdığı dikkat çekerken, diğer yandan oyununun aslında 2016 yılından beridir geliştirilmekte olduğu biliniyor. Bir Kickstarter projesi olarak ilk kez gün yüzüne çıkan Mordhau nihayet Steam üzerinden 29 Nisan’da yayınlanıyor.

PUBG’ye benzer bir yapıya sahip olsa da oyunun dinamikleri hayli farklı olacak gibi görünüyor. Mordhau’da oyuncular kendilerini daha kanlı bir savaşın ortasında bulacak. Oyunda aynı anda 64 kişi birbiriyle mücadele edebilecek. Sistem gereksinimleri de belli olan oyunu yüksek performansla oynamak için 16 GB RAM gerekiyor ve tercihen ekran kartının da Nvidia GTX 1060 olmasında sonsuz fayda var.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın